• Albín Brunovský

    (1935-1997)

    On a ona (PF 1984)

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    lept, 1983, 12,8 x 9,7 cm, sign. DU A. Brunovský, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Erika Bornová

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně R. Koláře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Napoleon

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    litografie, 18 x 27 cm, sign. PD A. Born, pasparta, č. 18/30, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Múza

    Položka č.: 273

    litografie, 20 x 13,5 cm, sign. LD ABorn, pasparta, č. 179/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adam, Eva a had

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    litografie, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU ABorn, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Vzhůru do světlých zítřků

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    litografie, 2011, 19,8 x 8,2 cm, sign. PD Ema a ABorn, PF 2012, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 270

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Anderle

    Pokus o přiblížení

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    litografie, 1979, 52,5 x 64 cm, sign. DU Anderle, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Anderle

    Dívky

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    kombinovaná technika, 19,8 x 15 cm, sign. DU Anderle, pasparta, č. 5/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ivana Lomová

    Básnířka IV

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    originální litografie, 2016, 28 x 19,7 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 55/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivana Lomová

    Básnířka III

    Položka č.: 301

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 48/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Ivana Lomová

    Básnířka II

    Položka č.: 300

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 63/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Ivana Lomová

    Básnířka I

    Položka č.: 299

    originální litografie, 2016, 28 x 19,6 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 50/79, práce české výtvarnice Ivany Lomové je široké veřejnosti známá především díky její ilustrátorské činnosti. Od roku 1984 publikovala kresby v novinách a časopisech, ilustrovala více než 25 knih, zejm. pro děti a mládež, …

  • Aleš Lamr

    Viděl jsem třetí nebe I.

    Položka č.: 298

    litografie, 1993, 71,5 x 56,4 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 69/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Kámen úhelný

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1990, 43 x 32,5 cm, sign. PD A. Lamr 90, 6/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Hruška

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    kombinovaný lept, 1978, 31,7 x 29,5 cm, sign. PD L. Kuklík 78, č. 12/80, Kuklík studoval v letech 1968 - 1974 VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby zv…

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Ptáci

    Položka č.: 295

    litografie, 1980, 37 x 26 cm, sign. PD V. Kiml 80, č. 31/80, Antikvariát Ostrovní

  • Ludmila Jiřincová

    (1919-1994)

    Vesnička mezi kopci

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    lept, 12,5 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 292

    litografie, 31 x 20 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 9/30, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ota Janeček

    Maškarní kůň

    Položka č.: 290

    linoryt, 11,7 x 17,9 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Ležící akt

    Položka č.: 289

    linoryt, 25,6 x 32,3 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 83/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Hlava dívky

    Položka č.: 288

    grafický list, 1986, 7 x 10 cm, sign. PD Ota Janeček 86, rám, č. 80/100, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    litografie, 17,1 x 26,2 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    litografie, 34 x 23 cm, sign. PD VladSuchánek, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Dům se dvěma komíny

    Položka č.: 318

  • Jana Reinerová

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 317

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Pošvic

    Položka č.: 316

    litografie, č. 14/60, 36 x 29 cm, sign. PD M. Pošvic 2008, rám, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Šašek za zdí

    Položka č.: 315

    litografie, 1986, 43,5 x 32 cm, sign. PD Radek Pilař 86, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU