• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:18

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 234860

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:20

    dřevoryt, 1937, 10,4 x 10,2 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Váchala" v nákla…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:22

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Otáčení kolem

    Položka č.: 227085

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:24

    dřevoryt na hedvábném papíře, 11,8 x 8,8 cm, v pravém horním rohu papír ušpiněn od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    Položka č.: 228068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:28

    linoryt, 1962, 23,7 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 228196

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:30

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Okoř

    Položka č.: 228203

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:32

    škrábaná křída, papír, 10 x 13,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 36, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Rozdělov - Třída čsl. armády

    Položka č.: 228204

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:34

    škrábaná křída, papír, 10 x 15,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 37, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karolinum Praha

    Položka č.: 228211

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:36

    olej, karton, 11 x 21,5 cm, sign. PD J.Dlabal, karton na zadní straně potišrěný, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 228212

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:38

    olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 228215

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:40

    olej, karton, 11 x 21 cm, sign. PD J.Dlabal, karton vzadu potištěn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na Hradčanech

    Položka č.: 228216

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:42

    olej, karton, 13 x 11 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karolinum

    Položka č.: 228217

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:44

    olej, karton, 24,5 x 15,5 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Řehák

    Karlův most

    Položka č.: 228282

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:46

    dřevoryt, 10 x 13,8 cm, LD značeno ve štočku Řehák, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Nečas

    Imaginace I.

    Položka č.: 228336

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:48

    dřevořez, 1977, 14,8 x 7,8 cm, sign. PD J. Nečas 77, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 228426

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:50

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 14/17, vzadu značeno autorským razítkem, popsáno autorem, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eva Bridjska Nesládková

    (1928)

    Stromy agáty

    Položka č.: 228433

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:52

    suchá jehla, 26 x 14 cm, sign. PD Eva Bridjska, rám, č. 5/20, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chlapec a pes

    Položka č.: 228441

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:54

    dřevoryt, 19,5 x 11,8 cm, sign. PD, pasparta, zažloutlý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 228442

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:56

    lept, 24 x 57,5 cm, zažloutlý, pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:58

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    Položka č.: 228530

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:00

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ulička

    Položka č.: 228537

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:04

    tempera, papír, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eugen Jonáš

    Před kostelem

    Položka č.: 228552

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:08

    lept, 27,3 x 23,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 228554

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 228695

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 228766

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:14

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228767

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:16

    reliéfní grafika, 17 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)