• Karel Beneš

    Pierot s dívkou

    Položka č.: 244261

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:57

    litografie, 1999, 19,2 x 17,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Tomáš Bím

    Exlibris

    Položka č.: 244262

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:58

    suchá jehla, 1979, 8,6 x 10,8 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jana Reinerová

    Tunisko

    Položka č.: 244263

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:59

    litografie, 27,8 x 35,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 39/60, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 244264

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:00

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 244265

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:01

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Různí autoři

    Soubor Ex libris a PF (14 kusů)

    Položka č.: 244266

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:02

    různé grafické techniky

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 244267

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:03

    litografie, 15,2 x 10,5 cm, sign. DU K. Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 244268

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:04

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 244269

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Novodobá katedrála

    Položka č.: 244270

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:06

    monotyp, 62,2 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    Položka č.: 244271

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:07

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Věra Faltová

    (1932-2009)

    Kocour Vavřinec

    Položka č.: 244272

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:08

    litografie, 1975, 23,4 x 19,5 cm, sign. Faltová 75, 51/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Daniel Fauville

    Tramvaj

    Položka č.: 244273

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:09

    litografie, 52,5 x 34,5 cm, sign. PD Daniel Fauville, autorský tisk, mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Roman Franta

    Solomon Guggenheim

    Položka č.: 244274

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:10

    litografie, 2009, 29 x 39 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 45/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Stanislav Hanzík

    Položka č.: 244275

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:11

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 244276

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:12

    litografie, 2010, 27 x 43 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 96/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houšť

    Mariánské lázně

    Položka č.: 244277

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:13

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Mir. Houšt, autorský tisk, papír na okraji jen nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Jan Chaton

    Položka č.: 244278

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:14

    akvatinta, suchá jehla, 1994, 16,5 x 13 cm, sign. PD Jan Chaton 1994, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Chaton

    Položka č.: 244279

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s granátovým jablkem

    Položka č.: 244280

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:16

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Bím

    Lois Lois

    Položka č.: 244281

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:17

    litografie, 7,4 x 20,3 cm, sign. PN Bím, č. 20/84, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Umpire

    Položka č.: 244282

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:18

    serigrafie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Tomáš Bím

    Kolotoč pod mostem

    Položka č.: 244283

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:19

    litografie, 10,8 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Pusa

    Položka č.: 244284

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:20

    litografie, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Bím

    SVE

    Položka č.: 244285

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:21

    litografie, 20,1 x 10,1 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdenka Burgetová

    Snění

    Položka č.: 244286

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:22

    litografie, 1984, 41,8 x 30,5 cm, sign. PD Zd. Burgetová 1984, rám, č. 43/100, mísrně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Demel

    U TV

    Položka č.: 244287

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:23

    akvatinta, 1999, 9,9 x 10,3 cm, sign. PD KDemel 99, č. 21/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Jedlička

    Vidina o smtri

    Položka č.: 244288

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:25

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Parník Primator Dittrich

    Položka č.: 244289

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:26

    kamenorytina, 1962, 12,6 x 29,5 cm, sign. PD L. J. KAšpar 1962, č. 65/100, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Kavan

    Růst

    Položka č.: 244290

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:27

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)