• Lukavský

    PF 1956

    Položka č.: 237365

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Návrhy forem na perník

    Položka č.: 237320

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:49

    4x dřevoryt, 1967, cca 27,3 x 12,8 cm, 1x sign. PD J. Mádlo 1967, podle středověkých perníkových forem, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Mládí a stáří

    Položka č.: 237393

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:50

    lept, 1992, 9,9 x 7,8 cm, sign. PD D. Matouš, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlasta Matoušová

    Brouk

    Položka č.: 237396

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:51

    suchá jehla, 6,7 x 7,8 cm, sign. PD V. Matoušková, 13/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící akt (Ex libris)

    Položka č.: 237404

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:52

    suchá jehla, 2006, 6 x 8,5 cm, sign. PD Michal/2006, 19/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hrad Loket

    Položka č.: 237330

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:53

    litografie, 1960, 25,5 x 39 cm, sign. PD nečitelně 60, autorský tisk, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Portrét muže s vousem

    Položka č.: 237414

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:54

    olej, karton, 47 x 31 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Koňský povoz

    Položka č.: 237371

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:55

    lept, 14,7 x 21,2 cm, mimo tisk mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 237413

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:57

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Muž s píšťalkou a kůň

    Položka č.: 237319

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:58

    litografie, 1976, 12,5 x 7,9 cm, sign. LD K. Oberthor 76, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Oupický

    Architektonický návrh (noční verze)

    Položka č.: 237291

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:59

    pastel, běloba, černý papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Oupický

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Burg Gate. Das Burgthor

    Položka č.: 229759

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:00

    kolorovaná mědirytina, 19. století, 8,4 x 11,6 cm, značeno DU v desce A. H. Payne del. & sculp., rám, Das Äußere Burgtor in Wien, Heldenplatzseite, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Bezděz

    Položka č.: 237389

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:01

    litografie, 1991, 9,3 x 14 cm, sign. PD M. Pečinka, 6/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pudek

    Futuristický akt

    Položka č.: 237299

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:02

    lept, 1994, 10 x 7 cm, sign. PD Pudek

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Hostinec U Kamenného stolu

    Položka č.: 237340

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:03

    tuš, papír, 38,5 x 29,2 cm, ilustrace ke knize Vlastimila Rady, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Velikonoce

    Položka č.: 237339

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Tažný kůň

    Položka č.: 237338

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:05

    tuš, papír, 29,3 x 42,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Položka č.: 237337

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:06

    tuš, papír, 10,5 x 22,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Pozdrav z lázní

    Položka č.: 237335

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:07

    tuš, papír, 19 x 28 cm, ilustrace ke knize Vlastimila Rady, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Pohled

    Položka č.: 237334

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alexandr Revin

    Muž se psem

    Položka č.: 224777

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:09

    pastel, papír, 29,2 x 15,5 cm, monogr. PD AR, rám, monogramováno azbukou, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alexandr Revin

    Klauni

    Položka č.: 223653

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:10

    propiska, papír, 2009, 27,2 x 19 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2009, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alexandr Revin

    Žena s květinami

    Položka č.: 223652

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:11

    tuš, papír, 2007, 23,5 x 17 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2007, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexandr Revin

    Dvojice

    Položka č.: 223651

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:12

    propiska, papír, 2009, 18,2 x 13,2 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2009, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alexandr Revin

    Procházka

    Položka č.: 223650

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:13

    propiska, papír, 2007, 28,5 x 20 cm, sign. PD (azbukou) A Revin, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, text básně: Niščij ne plačet / Niščij ne sudit / On ne predast i dobro ne zabudet. / Cholodno golodno pjanyje draki / Vernosť ustaloj brodjačej sobaki., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Sedláček

    Hroch

    Položka č.: 237344

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:14

    tuš, papír, 2000, 9,9 x 15 cm, monogram LD Se 00, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Sedláček

    Dva psy

    Položka č.: 237343

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:15

    tuš, papír, 1998, 10 x 15 cm, monogram LD Se 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Sedláček

    Dráček

    Položka č.: 237342

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:16

    tuš, papír, 1998, 10 x 14,9 cm, monogram PD Se 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zámek

    Položka č.: 193901

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:17

    litografie, 1957, 43,5 x 32 cm, sign. PD L. Stejskal 57, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Hana Storchová

    PF 1979

    Položka č.: 237397

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:18

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD H.. Storchová , Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)