• Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    4 x lept, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    4 x litografie, cca 7 x 3,8 až 13 x 7 cm, všechny sign. L. Jiřincová, 1 x mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Ježíš na cestě

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    lept, 1982, 34,2 x 29,7 cm, sign. PD Josef Jíra 83, papírová pasparta, č. 4/14, DU věnování: Milanovi Jankovskému moc přátelsky Josef 21, XII. 1982, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, čle…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Modlitba

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    suchá jehla, 1979, 29,2 x 24,5 cm, sign. PD J. Jíra 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kdybych byl pastevcem koní

    Položka č.: 459

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1992, 19,5 x 15,6 cm, sign. PD J. Jíra 92, vytisknuto na dvojlistu s básní: Fráňa Šrámek, Kdybych byl pastevcem koní, nad básní v pravém rohu papíru nažloutý flíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spol…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Snímání z kříže

    Položka č.: 458

    suchá jehla, 20,5 x 13 cm, sign. PD J. Jíra, vytisknuto na dvojlistu s básní: Rainer Maria Rilke, Sloky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Přes okno

    Položka č.: 457

    litografie, 1983, 29,5 x 20,2 cm, sign. PD Jos. Jíra 83, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Smrtka

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    kolorovaný lept, 1999, 20 x 13,2 cm, sign. PD J. Jíra 99, členská prémie S.V.U. Mánes 2000, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ota Janeček

    Květina

    Položka č.: 455

    suchá jehla, 1947, 24,5 x 18 cm, sign. DU Janeček 47, na listu originální kresba s podpisem Oty Janečka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Uzenáči

    Položka č.: 454

    lept, 1947, 16 x 24,5 cm, sign. PD Janeček 47, č. 7/10, DU věnování: Václavovi za kufrrrr! (2.V.-30.IX.) Janeček 47, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Ráj

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ota Janeček

    Objekt (PF 1969)

    Položka č.: 452

    lept, mezzotinta, 1968, 14,6 x 10,3 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Studie aktu

    Položka č.: 451

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ota Janeček

    Akt dívky

    Položka č.: 450

    linoryt, 12,9 x 7,9 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 10/50, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Námluvy

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Karel Demel

    Pro Gust. Mahlera IV.

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 2010, 31 x 40 cm, sign. PD Karel Demel 2010, rám, č. 31/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Demel

    Pro Gust. Mahlera II.

    Položka č.: 447

    litografie, 1992, 62 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 92, rám, č. 62 x 49, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Neopouštěj mne

    Položka č.: 446

    suchá jehla, 48,7 x 63 cm, sign. PD Karel Demel, č. 130/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Demel

    Kolotoč II.

    Položka č.: 445

    litografie, 2008, 65 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, rám, č. 51/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Závod Praha - Plzeň

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    litografie, 2011, 64,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, 47/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Czech open

    Položka č.: 443

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfové hole

    Položka č.: 442

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 20/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfový míček

    Položka č.: 441

    litografie, 1992, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, autorský tisk V/X, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Jamka

    Položka č.: 440

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Poslední kafe před LA

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    litografie, 2005, 48 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 7.12.2005, rám, autorský tisk, připsáno věnování: Honzovi za všechny fotky!, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Tomáš Bím

    Park

    Položka č.: 438

    suchá jehla, 1979, 49 x 32,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Leonilda Gonzalez

    Korida

    Položka č.: 437

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Překročení říčky Rubikon

    Položka č.: 436

    suchá jehla, 1983, 24 x 17,5 cm, sign. PD Olga Čechová 1983, č. 26/60, Antikvariát Ostrovní

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Paganini

    Položka č.: 434

    litografie, 1963, 40,5 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1963, rám, č. 9/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes