• Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191630

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:18

    litografie, 9 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Schody ve Vlašské ulici

    Položka č.: 191631

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:20

    litografie, 22,9 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 191632

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:22

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Bota

    Položka č.: 191634

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:24

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 28/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Kopie P. Brandl

    Položka č.: 191635

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:26

    olej, dřevo, 1990, 20,5 x 16,5 cm, sign. vzadu, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Na trh

    Položka č.: 191817

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:28

    tužka, papír, 1992, 28 x 20 cm, sign. LD O. Coufal 19.20.92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • JIřina Wilma Pálková

    Plachetnice

    Položka č.: 191823

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:30

    koláž, papír, 1997, 7 x 5,7 cm, sign. PN Pálková 97, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191824

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:32

    dřevořez, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Taneček

    Položka č.: 193612

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:34

    kombinovaná technika, papír, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 196027

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:36

    litografie, 20,5 x 28,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 38/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Ivan Kováčik

    Milenium

    Položka č.: 196712

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:38

    lept, 2000, 12 x 9 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2000, č. 14/59

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Reinerová

    Pohled od "Hada"

    Položka č.: 196950

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:40

    litografie, 37,5 x 32 cm, sign. DP Jana Reinerová, č. 18/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 196952

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:42

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zeď modliteb

    Položka č.: 196953

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:44

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Noční Hradčanské náměstí

    Položka č.: 196954

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:46

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 196957

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:48

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice na Kampě

    Položka č.: 196958

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:50

    litografie, 43 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 53/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Silueta Petřína

    Položka č.: 196959

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:52

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    Položka č.: 199644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:54

    litografie, 14,5 x 21 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    I.Olbracht - Zlý voják

    Položka č.: 199646

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:56

    kombinovaná technika, papír, ilustrace, 20,5 x 17 cm, sign. PD Leo Vaniš 07, člen Sdružení výtvarníků ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Carpe Diem

    Položka č.: 199664

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:58

    litografie, 2016, 11 x 15 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Splav

    Položka č.: 200454

    Vyvolávací cena: 17.700 CZK (708 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:00

    Aktuální cena: 17.700 CZK (708 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Na porchu

    Položka č.: 201228

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:02

    kombinovaná technika, 2007, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 6/40, studium na SUPŠ v Praze

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílá vesnice

    Položka č.: 201299

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:04

    olej, sololit, 19 x 10 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Bohunka Waageová

    Zamyšlení

    Položka č.: 203011

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:06

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 24/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír IV

    Položka č.: 203023

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:08

    olej, pauzovací papír, 2007, 59 x 42 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Ladislav Kuklík

    Okno

    Položka č.: 204547

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:10

    grafický list, 1974, 14 x 9 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Kuklík

    Balet II.

    Položka č.: 204552

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:12

    grafický list, 1985, 5 x 3 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 204613

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:14

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 204616

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu