• František Motyčka

    (1877-?)

    Krajina se smrky

    Položka č.: 236713

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:37

    olej, karton, 1937, 36 x 38 cm, sign. PD Motyčka 37, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 236714

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:38

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Dýmka

    Položka č.: 236715

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:39

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Matka

    Položka č.: 236716

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:40

    olej, plátno, 36 x 47 cm, rám

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Při měsíčku

    Položka č.: 236717

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:41

    lept, kombinovaná technika, 1987, 17,5 x 17,5 cm, sign. DU Jaroslava Pešicová, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Václav Pichlík

    Petrovac na Moru

    Položka č.: 236718

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:42

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    Položka č.: 236719

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:43

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Jaroslava Severová

    Vrstvy 2 body

    Položka č.: 236720

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:44

    počítačová grafika, 2001, 27 x 26 cm, sign.. PD J.Severová 2001, č.36/60, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tenisák a perly

    Položka č.: 236721

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:45

    litografie, 32 x 27 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 33/79, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zabíjení

    Položka č.: 236722

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:46

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královský pár

    Položka č.: 236723

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:47

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 23 x 9,3 cm, autorská adjustace do celofánu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Aladin

    Položka č.: 236724

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:48

    litografie, 1987, 27 x 18,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Na uvítání nového roku 87 milé Lilince, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décora…

  • Lenka Vilhelmová

    Kyvadlo II.

    Položka č.: 236725

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:49

    graf. mezzotinta, 2001, 15 x 20 cm, sign. PD Vilhelmova L. 2001, č. 12/25/50, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

  • Bohunka Waageová

    Velký třesk

    Položka č.: 236726

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:50

  • František Zavázal

    (1878-?)

    Kytice růží

    Položka č.: 236727

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:51

    olej, lepenka, 1949, 35 x 45 cm, sign. PD FZavázal, rám, v pravé části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

  • Miloš Zeithammel st.

    Karlův most

    Položka č.: 236728

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:52

    akvarel, tuš, papír, 1971, 43 x 23,5 cm, sign. PD Zeithemmel 71, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Vltava

    Položka č.: 236729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:53

    tempera, kvaš, papír, 1960, 42,8 x 55,3 cm, PN monogr. VH 60, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Dolmen

    Položka č.: 236730

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:54

    lept, mezzotinta, 1991, 39,6 x 36,8 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 16/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Oheň

    Položka č.: 236731

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:55

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1945, 7,7 x 11 cm, sign. vzadu Fr. Hudeček 45, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Profil

    Položka č.: 236732

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:56

    lept, 1997, 15.7 x 10,1 cm, sign. PD istler 97, aut.tisk 10/20, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Roman Karpaš

    Suprematické akvárium

    Položka č.: 236733

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:57

    lept, reliéfní tisk, 1994, 47 x 33 cm, sign. PD Karpaš 94, č. 3/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Antonín Kroča

    Extáze

    Položka č.: 236734

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:58

    kombinovaná technika, běloba, papír, 1973, 20 x 28 cm, sign. PD Kroča 97, č. 72/100, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Reynek

    (1892-1971)

    Položka č.: 236735

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:59

    suchá jehla, lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD Reynek, grafika lehce pomuchlaná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Riegel

    Letohrádek královny Anny

    Položka č.: 236736

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:00

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Riegel, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ctirad Stehlík

    Třešně a švestka

    Položka č.: 236737

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:01

    litografie, 32 x 27 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 115/115

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ctirad Stehlík

    Sedm tenisáků

    Položka č.: 236738

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:02

    litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 41/74

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kraslice v míse

    Položka č.: 236739

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:03

    litografie, 32 x 27 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 70/77, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský akt

    Položka č.: 236740

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:04

    litografie, 32 x 19 cm, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 49/16, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Pec

    Položka č.: 236741

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:05

    litografie, 1923, 29 x 39 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Dívčí akty u řeky

    Položka č.: 236742

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:06

    akvarel, papír, 1971, 35,2 x 49,5 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)