• Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Motýl - Admirál

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:07

    akvatinta, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. PD Čepelák 1986, č. 28/100, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Jiří Načeradský

    Příprava

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:08

    litografie, 2009, 37 x 53,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Jiří Načeradský

    Na lůžku

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:09

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jiří Načeradský

    Vítání II.

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:10

    litografie, 2010, 32 x 43 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:11

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Válek

    Planeta

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:12

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Signatura

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:13

  • Jan Šafránek

    Skloubení

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:14

    dřevořez, 1993, 42,5 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, papír po stranách zlehka pomuchlán

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Šafránek

    Kukuřice na stonku

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:15

    dřevořez, 1985, 42 x 29 cm, sign. PD J. Šafránek 1985, č. 12/40, mírně pomuchlaný papír

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Och

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:16

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Miroslav Pošvic

    Mrknutí oka

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:17

    barevná litografie, 2005, 44 x 36,5 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 17/20, otisk prstu na dolním okraji, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Miroslav Pošvic

    Jemné hry

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:18

    barevná litografie, 2007, 41 x 45,5 cm, sign. PD M. Pošvic 2007, č. 4/20, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:19

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Osud určuje cestu!

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:20

    litografie, 2007, 70,5 x 55 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 12/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Díra

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:21

    viceberevná akvatinta, 2015, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána stojícího času (Cyklus Brány)

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:22

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána zapomenutého vítězství (Cyklus Brány)

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:23

    barevná litografie, 1986, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 86, č. 6/50, mírně zohýbané rohy

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Porta Vesuvio (Cyklus Brány)

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:24

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Lví brána (Cyklus Brány)

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:25

    barevná litografie, 1984, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 84, č. 9/40, mírně ohnuté rohy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    V úplňku

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:26

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:27

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, okraje velmi mírně zmačkány, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:28

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 6/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:29

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 26/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    On the road

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:30

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50, horní i dolní okraj lehce pomačkány

  • Dan Trantina

    Buďte opicemi

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:31

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Dan Trantina

    Tiamat

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:32

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 21/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Dan Trantina

    Černí Hatcinové

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:33

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 23/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Andrea Forsterová

    Hájení velryb

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:34

    litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, lehce ohlé rohy, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:35

    litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, natržený pravý okraj, vpravo dole lehce natržený papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Brázda

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:36

    mezzotinta, 1985, 32 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1985, č. 6/50, v soupisu pod č. 617, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)