• Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 234578

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:35

    olej, sololit, 2002, 80 x 61 cm, sign. PD Kroča 16.5.2002, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Šafránek

    Ten pohled

    Položka č.: 234579

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:36

    akvarel, papír, 2013, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Šafránek 2013, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Šafránek

    Přitažlivost

    Položka č.: 234580

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:37

    akvarel, papír, 2014, 47,7 x 35,6 cm, sign. DU 2014 Šafránek , soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Ivan Komárek

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 234581

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:38

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Sun Love In

    Položka č.: 234582

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:39

    akryl, malířská lepenka, 2008, 46 x 66 cm, sign. PD Richard Augustin 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 234584

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:41

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Adéla

    Položka č.: 234585

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:42

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 234587

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234588

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:45

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 234589

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:46

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Františka

    Položka č.: 234590

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:47

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 234591

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:48

    akryl, sololit, 55 x 47 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    Položka č.: 234592

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:49

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 234593

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:50

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 234594

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:51

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 234595

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:52

  • Boris Jirků

    Leť - z cyklu "Kejklíři"

    Položka č.: 234596

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:53

    kresba, grafit, finská křída, 1995, 71 x 51 cm, sign. PD 95 Boris Jirků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Z mrtvého domu

    Položka č.: 234597

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:54

    kaligrafie, gesso, japonská tuš - sumi, stříbrná tužka, ruční papír, 38 x 55 cm, sign. LD Nikola Klanicová 2018, Technika kaligrafických obrazů Nikoly Klanicové je v mnohém odvozena od materiálů a pracovních postupů renesanční knižní malby, kde se kompozice iluminací a miniatur nanášela na křídový p…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Setrvačnost mysli

    Položka č.: 234598

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:55

    kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, 2017, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD Nikola Klanicová 2017, kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, Současná západní kaligra…

  • Marie Ladrová

    (1981)

    Položka č.: 234599

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:56

    přírodní barvivo na bavlněném papíru, 2018, 42 x 29,5 cm, sign. zezadu Marie Ladrová 2018, hlavním tématem absolventky Ateliéru intermediální tvorby M. Knížáka je krajina, příroda, přičemž většina jejích akvarelů je s přírodou doslova spojena, neboť byly vytvořeny unikátními přírodními barvivy, při …

  • Emma Srncová

    Cesta ke štěstí

    Položka č.: 234600

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:57

    litografie, 2015, 54,5 x 75,9 cm, sign. PD Emma Srncová 2015, č. 34/99

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Trojúhelníková struktura

    Položka č.: 234601

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:58

    linoryt, 2015, 27 x 24,3 cm, sign. PD Manojlín 2015, 10/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Oválná struktura

    Položka č.: 234602

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:59

    linoryt, 2015, 27,5 x 24,3 cm, sign. PD Manojlín 2015, 11/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 234603

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:00

  • Dieter Eckert

    Kompozice II

    Položka č.: 234604

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:01

    lept s hlubotiskem, 39,8 x 49,5 cm, sign. PD D. Eckert, č. 4/30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Adéla Matasová

    Položka č.: 234605

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:02

    lept, 1970, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Matasová 70, autorský tisk, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 234606

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:03

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 56/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 234608

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 234609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Demel

    Kontrabas

    Položka č.: 234610

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 19:07

    lept, 2005, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 38/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)