• Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Freres Lissac

    Položka č.: 235974

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:21

    litografie, 1948, 22,3 x 30,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1948, rám, na papíře patrné přehyby, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. , antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hol…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 14 000 - 16 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba

    Položka č.: 235975

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:22

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Neznámý autor

    Zátiší

    Položka č.: 235976

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:23

    litografie na japanu, 18,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 3 300 Kč CZK

  • Eliška Jakubíčková

    (1955)

    Předjaří

    Položka č.: 235977

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:24

    akryl, plátno, 2019, 55 x 45 cm, sign. zezadu E. Jakubíčková 2019, malebné dílo absolventky ateliéru Jiřího Načeradského a Zdeňka Berana. Květiny vytvořené mocnou gestickou malbou s expresivním rukopisem jsou jejím častým tématem. V jejích malbách můžeme rozpoznat též vliv kaligrafie, žákyně prof. J…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 20 000 Kč CZK

  • Milan Laluha

    (1930-2013)

    Žena

    Položka č.: 235979

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:26

    tužka, papír, 41,5 x 29,3 cm, sign. DU MLaluha, při okrajích lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Erb

    Položka č.: 235980

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:27

    tužka, uhel, papír, 1946, 31,5 x 21 cm, rám, Reichmann absolvoval své studium na Vysoké škole technické v Brně obor architektura. Postupně však rozšiřoval oblast svých zájmů na pole literární, básnické a výtvarné. Významným způsobem se také zapsal do dějin české fotografie. Hlásil se k meziválečné a…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 Kč CZK

  • Neznámý autor

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 13:56

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Másler

    (1958)

    Sedící akt

    Položka č.: 177151

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 13:57

    suchá jehla, 18,1 x 12,8 cm, sign. PD J. Másler, rám, č. 9/30, chybí sklo, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    U kostela

    Položka č.: 177623

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 13:58

    lept, 23 x 16 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruszelák

    (1938)

    Jaro

    Položka č.: 177849

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 13:59

    lept, 1984, 14,4 x 14,4 cm, sign. DU Josef Ruszelák 84, pasparta, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:00

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:01

    akvarel, papír, 1976, 22 x 21 cm, sign. LD Fanta 76, pasparta, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:02

    kolorovaná litografie, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzn…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    Položka č.: 180498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:03

    serigrafie, 15,6 x 12,2 cm, sign. PD Václav Johanus, rám, č. 103/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:04

    olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:05

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:06

    dřevoryt, 17,5 x 13 cm, sign. PD C. Thiemann, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:07

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Běžící kůň

    Položka č.: 189348

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:08

    lept, 5,1 x 5,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Orba

    Položka č.: 191896

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:09

    lept, 5,2 x 8,3 cm, sign. PD JA Alex, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:10

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:11

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:12

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Georg podle Hamilton de

    (1672-1737)

    Holandská škola

    Položka č.: 195965

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:13

    rytina, 12,7 x 10,6 cm, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma v kočáru

    Položka č.: 195966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:14

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Vacek

    (1951)

    Druhý břeh

    Položka č.: 196219

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:15

    litografie, 1997, 31,9 x 24,7 cm, sign. PD Ludvík Vacek 97, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Les

    Položka č.: 196251

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:16

    litografie, 27,5 x 21,2 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Na okraji lesa

    Položka č.: 196253

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:17

    litografie, 31,5 x 46 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoffstädter

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    Položka č.: 199183

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:18

    litografie, 1942, 24 x 35 cm, sign. PD BHoffstädter 42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:19

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook