• Vladimír Cidlinský

    V horách

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:18

    monotyp, 61 x 43 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Položka č.: 560

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:19

    monotyp, 61 x 44 cm, sign. DU V. Cidlinský Vladimír, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Babiččin záhon

    Položka č.: 561

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:20

    monotyp, 6é x 42 cm, sign. DU V. Cidlinský Vladimír, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaromír Hanzelka

    (1928)

    Objekt A1 0P

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:21

    tapiserie, 470 x 300 cm

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jaromír Hanzelka

    (1928)

    Objekt B1

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:22

    tapiserie, 1987, 220 x 311 cm

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Josef Arnet

    (1906)

    Žebrák

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:23

    akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD Arnet, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Čepek

    Krajinka u Spytia

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:24

    akvarel, papír, 1942, 34 x 44 cm, sign. PD Čepek 42, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Balcar

    Zima

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:25

    olej, papír, 1943, 14 x 28 cm, sign. LD Balcar 43, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Oldřich Lasák

    (1884-1968)

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:26

    olej, dřevo, 1939, 72 x 59 cm, sign. LD O. Lasák 39, rám, žák prof. Bukovce, B. Roubalíka a H. Schwaigera

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Bernard Daníček

    Došková chalupa

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:27

    olej, plátno, 1936, 65 x 87 cm, sign. PD Bernard Daníček 1936, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jílek

    Brno - periferie

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:28

    akvarel, papír, 1981, 25 x 41 cm, sign. PD Jílek 1981, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Holeček

    Pohled na Kriváň

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:29

    akvarel, papír, 47 x 63 cm, sign. PD Jan Holeček, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Holeček

    Hradčany

    Položka č.: 571

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:30

    akvarel, papír, 48 x 63 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Stromořadík Dolní Rožince

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:31

    olej, deska, 1935, 34 x 41, 5 cm, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Les

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:32

    olej, plátno, 1931, 129 x 149 cm, sign. LD M. F. Skula 31, rám, žák F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Edl

    Stavení

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:33

    olej, deska, 34, 5 x 49, 5 cm, sign. PD Edl, rám, rozpadlý rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Šebor

    (1892-1930)

    Semínářská zahrada - Hradčany

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:34

    lept, 10 x 8, 5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Hlaváček

    Tavení

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:35

    kombinovaná technika, papír, 1987, 100 x 70 cm, sign. PD M. Hlaváček 87, bez

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • (Sabahudin) Dino Čečo

    Ostrov II.

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:36

    kombinovaná technika, kapa, 1992, 60 x 85 cm, sign. PD Čečo 92, rám, lehce poškozeno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Šnajderka

    Tatry

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:37

    olej, lepenka, 31 x 39, 5 cm, sign. LD J. V. Šnajderka, rám, rozbitý rám

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Kaštany

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:38

    olej, karton, 32, 5 x 36 cm, sign. PD Martínek, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • J. Štroha

    STARÉ BĚLIDLO

    Položka č.: 580

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:39

    olej, lepenka, 1948, 48, 5 x 66 cm, sign. PD J. Štroha 48, rám

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Položka č.: 581

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:40

    olej, lepenka, 46 x 62 cm, sign. PD L. Martínek, ram

  • J. Hašek

    Statek

    Položka č.: 582

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:41

    akvarel, papír, 1947, 57, 5 x 86 cm, sign. PD J. Hašek 47, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamila Kreblová

    Život stromu (triptych)

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:42

    tapiserie, 132 x 231 cm, sign. LD vyšito K

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • F. Naske

    Mlatci

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:43

    olej, sololit, 46 x 60 cm, sign. LD Naske F., rám, vzadu nečitelně popsáno

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • J. Holeček

    Voda se stromy

    Položka č.: 585

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:44

    olej, karton, 48 x 63,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pilner

    Staré bělidlo

    Položka č.: 586

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:45

    tuš, běloba, papír, 1941, 21, 5 x 30 cm, sign.PD Pilner 41, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Synková - Elgerová

    Zima

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:46

    pastel, akvarel, papír, 1941, 48 x 68 cm, sign. LD Synková-Elgerová 41, rám, rozpadlý rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Krajia Horácka

    Položka č.: 588

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 18:47

    olej, sololit, 32 x 48 cm, sign. LD J. Verad ?, rám