Miniaturní portrét Josefa Ulricha, Portrét Johanny Ulrichové

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:11

    miniatura, malba na porcelánu, 1854, 12,7 x 8,7 a 12,8 x 9 cm, rám, na rámech oděrky, vzadu štítky s popisem. Miniaturní portréty manželského páru byly s největší pravděpodobností vytvořeny současně, čemuž napovídá obdobný rozměr děl i totožná adjustace v původních zlacených rámech. Umění miniaturní…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 Kč CZK

    Na cestě

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:19

    olej, plátno, okolo roku 1750, 75 x 88 cm, rám, restaurováno, velmi pravděpodobně holandská škola,na rámu drobné oděrky. Krajinomalba se stala předmětem zájmu holandských krajinářů na počátku 16. století. Dochází ke zmenšení lidského měřítka a zorné pole je přizpůsobeno pohledu z dálky a výšky. Také…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Odhadní cena: 43 000 - 48 000 Kč CZK

    Letní den u vody

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:32

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Odhadní cena: 42 000 - 47 000 Kč CZK

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:40

    litografie na japanu, 18,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: 3 000 - 3 300 Kč CZK

    Básník

    Položka č.: 1064

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 11:05

    tuš, papír, 29 x 20 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 1360

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:01

    ocelorytina, 10 x 14,5 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Hrobky v údolí Josaphat

    Položka č.: 1369

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:10

    kolorovaná mědirytina, 12,2 x 19 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hora Tábor

    Položka č.: 1370

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:11

    kolorovaná mědirytina, 12 x 18,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 1384

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:25

    mědirytina, 18,5 x 28,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Mapa Španělska a Portugalska

    Položka č.: 1392

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:33

    litografie, 60 x 70 cm, 4 díly slepené textilní lepenkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Bÿlina w Litoměřickem kraji

    Položka č.: 1405

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:46

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kamenná koupel w Šenowě u Teplic

    Položka č.: 1408

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:49

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Jenštein w Kauřimském kraji

    Položka č.: 1409

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:50

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Chuchle u Prahy

    Položka č.: 1410

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:51

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,1 cm, jemně znečištěný papír, skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Maryánské lázně w Plzensku léta 1820

    Položka č.: 1411

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:52

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Křiwoklady w Rakownickém kraji

    Položka č.: 1412

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:53

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,1 cm, zažloutlý papír se skvrnami, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Střimelice w Kauřimském kraji

    Položka č.: 1413

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:54

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Libwerda w Boleslawském kraji

    Položka č.: 1416

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Děčin w Litomeřickem kraji

    Položka č.: 1417

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:58

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Gestřábi w Litoměřickém kraji

    Položka č.: 1418

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 16:59

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krupka v Litoměřickém kraji

    Položka č.: 1419

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:00

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,4 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Točnik w Beraunském kraji

    Položka č.: 1423

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krajské město Kouřim

    Položka č.: 1424

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:05

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    Položka č.: 1425

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Okorž v Rakownickém kraji

    Položka č.: 1426

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Worlik w Prachynském kraji

    Položka č.: 1427

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    Položka č.: 1464

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:45

    Dvěřní obrázky

    Položka č.: 1465

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 1466

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:47

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dveřní bůžci

    Položka č.: 1467

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:48

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)