Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ


  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 226076

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:00

    olej, kombinovaná technika, sololit, 62,5 x 45 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Samota v horách

    Položka č.: 232874

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:40

    olej, dřevo, 16,5 x 24 cm, rám, na několika místech odpadlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S. Maria

    Položka č.: 226452

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:45

    tempera, zlato, papír, 27 x 20,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6172 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Příjezd hostů

    Položka č.: 226449

    Vyvolávací cena: 880 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:50

    tapiserie, 68 x 166 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 880 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt

    Položka č.: 206691

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:55

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zima

    Položka č.: 206690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 16:00

    litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 226451

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:30

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 226990

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:38

    lept, 1944, 9,8 x 8,5 cm, vzadu popsáno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:12

    dřevoryt, 15,5 x 12 cm, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Golfista

    Položka č.: 228503

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:36

    kolorovaný dřevoryt, 6,8 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Obilné pole

    Položka č.: 228830

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:36

    olej, plátno, 33,5 x 78 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s loutnou

    Položka č.: 228843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:56

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 228855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:00

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Carolinum

    Položka č.: 228857

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:04

    rytina, 11,7 x 8 cm, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Choceňský tunel

    Položka č.: 228861

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:12

    mědirytina, 10,7 x 14,4 cm, vydal Gottlieb Haase Söhne, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na zámek

    Položka č.: 225417

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 23:58

    olej, karton, 46 x 33,5 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID1715 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Míčová hra

    Položka č.: 218151

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:14

    litografie, 10 x 18,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Za pyramidou

    Položka č.: 218162

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:16

    suchá jehla, 1985, 9 x 11,5 cm, sign. PD, 5/9, DU: starší grafika na velikonoce zajisté potěší, ne? , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:18

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:34

    mědirytina, 9,7 x 15 cm, vydal J. Wheble, Warwick Square, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:54

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:08

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stavení

    Položka č.: 219590

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:10

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, pasparta, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 220928

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:36

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muflon

    Položka č.: 197722

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:54

    litografie, 30 x 18 cm, č. 178, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 206889

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:08

    tiskový štoček dle kresby, 4,7 x 10 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 206895

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:10

    dřevěný štoček, 8,8 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sibi et Amids P.

    Položka č.: 206897

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:14

    tiskový štoček dle kresby, 15,5 x 12,5 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5486 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    V kabinetu

    Položka č.: 206898

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:16

    tiskový štoček dle kresby, 13,5 x 10,8 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 206899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:18

    tiskový štoček dle kresby, 13,5 x 10,8 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook