Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:48

    mědirytina, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na cestě domů

    Položka č.: 229950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:50

    mědirytina, 8,6 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:16

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podle Veronese

    Položka č.: 235031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:28

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 27 cm, monogr. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom zamilovaných

    Položka č.: 235349

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:00

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Fotografování

    Položka č.: 235350

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:02

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:04

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:06

    suchá jehla, 17,6 x 11,2 cm, papír na okrajích ušpiněn, na pravém okraji přehnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bezesná noc

    Položka č.: 235360

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:22

    škrábáná litografie, 26 x 38 cm, papír na okrajích pokrčen, u dolního okraje přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:34

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:36

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:46

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen Taf. 3

    Položka č.: 235385

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:12

    mědirytina, 26,5 x 34,2 cm, papír na okrajích nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen Taf. 9

    Položka č.: 235386

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:14

    mědirytina, 26,5 x 34,3 cm, papír u horního okraje natržen, pravý dolní roh papíru lehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dětská hra na poli

    Položka č.: 235391

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:24

    olej, plátno, 48,5 x 63 cm, PD značeno, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    Položka č.: 235392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:26

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    Položka č.: 235394

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:30

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s červeným míčkem

    Položka č.: 235395

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:32

    olej, karton, 62 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Mostecká věž

    Položka č.: 235401

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:44

    olej, karton, 23 x 33,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 235402

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:46

    tuš, papír, 21,5 x 15,7 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt s příborem

    Položka č.: 235412

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:06

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tvář Kristova v hlavním chrámu Pražském

    Položka č.: 235428

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:38

    tisk, 17 x 13,5 cm, lehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    La Mode

    Položka č.: 235444

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:10

    tisk, akvarel, 19 x 16 cm, zažloutlý papír, na rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    La Mode

    Položka č.: 235445

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 23:12

    tisk, akvarel, 19,5 x 15 cm, zažloutlý papír, na pravém okraji přehyb, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:05

    lept, 7,9 x 7,3 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chata u jezera

    Položka č.: 178784

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:08

    lept, 21,3 x 26,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:17

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:32

    suchá jehla, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD nezřetelně, rám, č. 35/300, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:42

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    Položka č.: 191501

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:47

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook