Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:58

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237161

    Vyvolávací cena: 301 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:00

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, místy papír lehce otrhán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:04

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    Položka č.: 237176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:12

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:28

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Jaro v praze

    Položka č.: 237203

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:56

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    Položka č.: 237204

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:58

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:04

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:06

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dívka s hadem, Ex libris Mudr. B. Nevšímalová

    Položka č.: 231107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:14

    dřevoryt, 5,5 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Nahá, Ex libris S.Samek

    Položka č.: 231108

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 19:16

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, lehce zašpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)