Pohled na kostel

    Položka č.: 208298

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled z okna

    Položka č.: 208858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 208862

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:40

    lept, akvatinta, 20,7 x 14,8 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 208874

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:48

    dřevoryt, 1937, 20,4 x 23,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Modrá krajina

    Položka č.: 208879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:52

    pastel, papír, 30,4 x 22,3 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Volavky

    Položka č.: 208892

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:00

    lept, 19,5 x 23,4 cm, sign. PD, č. 8/100, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1715 Historie příhozu

    Za řekou

    Položka č.: 211419

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:08

    pastel, papír, 1950, 36,5 x 57,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Položka č.: 212126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:16

    tempera, karton, 1939, 22,5 x 34,5 cm, sign. LD, rám, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 214305

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:00

    tužka, akvarel, papír, 20 x 27,8 cm, sign. LD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

    Květina

    Položka č.: 217692

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 217695

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:58

    dřevoryt, 1978, 29,5 x 22 cm, sign. LD, č. 13/100, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 00:00

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Giorgio Pucci

    Položka č.: 228892

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 20:42

    tužka, akvarel, papír, 19,8 x 15,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 20:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    V rybí říši

    Položka č.: 231072

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 21:08

    lept, 1967, 11,5 x 22 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka s knihou, Ex libris RK

    Položka č.: 231115

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 21:24

    zinkografie, 4 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dívka se psem, Ex libris ERI

    Položka č.: 231116

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 21:26

    zinkografie, 5,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dívka s květinami, Ex libris A.Rybička

    Položka č.: 231118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 21:30

    litografie, 6 x 14 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kupky

    Položka č.: 232723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:28

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 232725

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:32

    kámen, v. 13,5 cm, rám, nalepeno na textilu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:34

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dívka - inspirováno Alfonsem Muchou

    Položka č.: 232729

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:40

    sádra, 55,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Lesní studie

    Položka č.: 129993

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 10:20

    kombinovaná technika, 59 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 10:40

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 13:20

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 14:05

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 14:20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 14:30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 14:55

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)