Ptáček s květem

    Položka č.: 1471

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:52

    dřevoryt, 25 x 30,4 cm, 3 x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Neznámy autor

    Ptáček na větvy

    Položka č.: 1472

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 17:53

    dřevoryt, 25 x 35,8 cm, 1x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Gejša

    Položka č.: 1481

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 1485

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    Položka č.: 1486

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:07

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejši

    Položka č.: 1487

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Osvobození Nových zámků od Turků

    Položka č.: 1499

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:20

    mědirytina, 23,5 x 26,7 cm, LD značeno v desce, rám, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Položka č.: 1517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:38

    tuš, akvarel, papír, 17 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Povozy

    Položka č.: 1519

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:40

    koláž, papír, 32,6 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mnáta, vévoda VI. Český

    Položka č.: 1559

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:20

    mědirytina, 19.století, 15,7 x 12,1 cm, na papíře skvrny, v rozích pokrčený a jemně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Skalnatá krajina

    Položka č.: 1562

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:23

    mědirytina, 19.století, 17,2 x 23 cm, mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Halenky

    Položka č.: 1580

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:41

    5x pastel, uhel, papír, 16 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Návrhy kostýmů pro operu a činohru

    Položka č.: 1581

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:42

    26x kresba (tuš, akvarel), 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zámek Hluboš

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Před chrámem

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Praha hlavní město v srdci Čech

    Položka č.: 806

    tempera, papír, 128 x 98 cm, zašpiněný, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Baroko

    Položka č.: 799

    tempera, papír, 126 x 96 cm, na zadní straně popsáno, zašpiněný, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    kniha, vyd. Česká expedyce, Kramériusowi dědicové, Praha, 1809, přel. Abraham z Gynterrodu, 380s., restaurováno - sešito do nových papírových desek, listy místy ušpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Dictionarium novum Latino-Gallico-Italicum In Gratiam Gallice & Italice, imó ipfius Latine Linguae

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    kniha, francouzsko-italsko-latinský slovník, text ve dvou sloupcích, vyd. Johann Hermann Widerhold, Ženeva, 1677, pův. celokožená vazba se zlacením na hřbetu, 1019s., desky odřené, na patitulu vpisky inkoustem a razítka, na listech flíčky, jinak dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Revue de la Mode (Gazette de la Famille)

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    kniha, obs. 47 ručně kolorovaných rytin, ročník 1880: No. 465, 467, 468 a 469 a z ročníku 1881: No. 470-484, 486-511, 513 a 515, polokožená vazba, místy flíčky na listech, rytiny většinou ve velmi dobrém stavu, odřený hřbet desek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Cambridge

    Položka č.: 527

    kniha, album 16 čb. fotografií z Cambridge, vyd. F. Frith & Co., nedatováno, svázáno nití, okraje obálky mírně potrhané, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Příloha poslední vůle Josepha Makinsona

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    listina, tisk,ruční připisy, 64, 5 x 70 cm, listina opatřena pečetěmi

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední vůle Josepha Makinsona

    Položka č.: 513

    listina, tisk, 58 x 62, opatřeno pečetí

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated / Souvenirs Photo-gravure

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    J. Seifert: Maminka

    Položka č.: 147

    kniha, celokožená autorská vazba značená na zadní přídeští (bz?), vyd. Albatros, Praha, 1985, il. J. Trnka, 76s., ochranné kartonové pouzdro, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Krajina s poli

    Položka č.: 206685

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:20

    akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vánoční kapr (Ex libris AB)

    Položka č.: 218849

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:24

    dřevoryt, 4,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Postava

    Položka č.: 219525

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:34

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Ježíš

    Položka č.: 222257

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:26

    dřevoryt, 7,7 x 11 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dr. Karel Skála

    Položka č.: 222260

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 5,3 x 9,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu