Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:16

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:18

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    Položka č.: 237204

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:28

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jaro v praze

    Položka č.: 237203

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:30

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    Položka č.: 237176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:24

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:34

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Fontana Trevi

    Položka č.: 237168

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:40

    fotografie, 19,3 x 25,8 cm, nalepeno na papíru, na fotce nažloutlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tomba di Cecilia Melella. Roma

    Položka č.: 237167

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:42

    fotografie, 19,5 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sorrento

    Položka č.: 237166

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:44

    fotografie, 19,2 x 25 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Roma. Colonna Antonius Pius

    Položka č.: 237165

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:46

    fotografie, 25,5 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Piazza del Popolo dal Pincio. Roma

    Položka č.: 237164

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:48

    fotografie, 18,2 x 24,2 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Corso VE. E Duomo (Milano)

    Položka č.: 237163

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:50

    fotografie, 17,5 x 24 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Contrade di Roma Nemi e Genzano col Lago

    Položka č.: 237162

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:52

    fotografie, 19 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 20:56

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na ulici

    Položka č.: 237154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:08

    dřevoryt, 16,3 x 22,5 cm, na papíře zažloutlá místa, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Mapa Francie

    Položka č.: 237153

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:10

    tisk, 69 x 80 cm, 4 díly, slepeno textilní lepenkou, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Seewesen (lodní části)

    Položka č.: 237143

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:30

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 235100

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:34

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Stromy u cesty

    Položka č.: 235065

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Miniaturní portrét Josefa Ulricha, Portrét Johanny Ulrichové

    Položka č.: 235951

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:58

    miniatura, malba na porcelánu, 1854, 12,7 x 8,7 a 12,8 x 9 cm, rám, na rámech oděrky, vzadu štítky s popisem. Miniaturní portréty manželského páru byly s největší pravděpodobností vytvořeny současně, čemuž napovídá obdobný rozměr děl i totožná adjustace v původních zlacených rámech. Umění miniaturní…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 Kč CZK

    Na cestě

    Položka č.: 235958

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:05

    olej, plátno, okolo roku 1750, 75 x 88 cm, rám, restaurováno, velmi pravděpodobně holandská škola,na rámu drobné oděrky. Krajinomalba se stala předmětem zájmu holandských krajinářů na počátku 16. století. Dochází ke zmenšení lidského měřítka a zorné pole je přizpůsobeno pohledu z dálky a výšky. Také…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Odhadní cena: 43 000 - 48 000 Kč CZK

    Letní den u vody

    Položka č.: 235969

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:16

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Odhadní cena: 42 000 - 47 000 Kč CZK

    Položka č.: 235976

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:23

    litografie na japanu, 18,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: 3 000 - 3 300 Kč CZK

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 13:56

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:05

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:07

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dáma v kočáru

    Položka č.: 195966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:14

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:34

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)