Jobova kniha

    Položka č.: 189135

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 15:05

    lept, 29,7 x 18 cm, sign. PD nezřetelně, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Polní cestička

    Položka č.: 198621

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 15:45

    olej, karton, 26,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chalupa

    Položka č.: 206234

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 11:35

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plachetnice

    Položka č.: 211780

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 12:10

    olej, plátno, 1943, 22 x 24 cm, sign. PD nečitelně, rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 13:00

    Mimoňka

    Položka č.: 214102

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 13:05

    tempera, papír, 49,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 13:15

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 14:40

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 14:55

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 15:05

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 15:10

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Krajina se snopy

    Položka č.: 223817

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 15:25

    olej, plátno, 45 x 56 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 10:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:45

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:35

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:45

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:55

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 233896

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:10

    olej, plátno, 60 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zbojník

    Položka č.: 233165

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 19:06

    Položka č.: 233488

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:40

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Folklorní motiv

    Položka č.: 233489

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:41

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Krajina s potokem

    Položka č.: 233490

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:42

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Skláři

    Položka č.: 233491

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:43

    tužka, pastelky, papír, 27 x 34 cm, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 233492

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:44

    tuš, kvaš, papír, 1998, 56,7 x 39,7 cm, sign. PD, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Slunečnice ve váze

    Položka č.: 233493

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:45

    olej, papír, 1965, 43,8 x 62,3 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 233494

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:46

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)