Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:37

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa

    Položka č.: 206234

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:58

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:01

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:18

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:21

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:24

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:38

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:46

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnička

    Položka č.: 228666

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:57

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V horách

    Položka č.: 229810

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 15:31

    lept, 15,3 x 20,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:27

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pár

    Položka č.: 233502

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:28

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:29

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 233504

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:30

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:31

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 14:59

    litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:00

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Poslední vůle Josepha Makinsona

    Položka č.: 235650

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 19:09

    listina, tisk, 58 x 62, opatřeno pečetí

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Příloha poslední vůle Josepha Makinsona

    Položka č.: 235651

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 19:10

    listina, tisk,ruční připisy, 64, 5 x 70 cm, listina opatřena pečetěmi

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bÿlina w Litoměřickem kraji

    Položka č.: 235789

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:08

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kamenná koupel w Šenowě u Teplic

    Položka č.: 235792

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:11

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jenštein w Kauřimském kraji

    Položka č.: 235793

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:12

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Chuchle u Prahy

    Položka č.: 235794

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:13

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,1 cm, jemně znečištěný papír, skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Maryánské lázně w Plzensku léta 1820

    Položka č.: 235795

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:14

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Křiwoklady w Rakownickém kraji

    Položka č.: 235796

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:15

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,1 cm, zažloutlý papír se skvrnami, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Střimelice w Kauřimském kraji

    Položka č.: 235797

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:16

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Libwerda w Boleslawském kraji

    Položka č.: 235800

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:19

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Děčin w Litomeřickem kraji

    Položka č.: 235801

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:20

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gestřábi w Litoměřickém kraji

    Položka č.: 235802

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:21

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krupka v Litoměřickém kraji

    Položka č.: 235803

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:22

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,4 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook