Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ


  • Neznámý autor

    Svatá

    Položka č.: 222265

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 21:32

    dřevoryt, 8,6 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Josef Šolín)

    Položka č.: 224279

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:00

    zinkografie, 9,2 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Kupky

    Položka č.: 232723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:28

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:30

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka - inspirováno Alfonsem Muchou

    Položka č.: 232729

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:34

    sádra, 55,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 225281

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:18

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Schoulená

    Položka č.: 228479

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:28

    fotografie, 15,2 x 15,2 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jan Hus

    Položka č.: 228524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 20:52

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:50

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:52

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt s vínem (Ex libris Olga Loutocká)

    Položka č.: 229970

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:56

    dřevoryt, 8 x 2,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pražské domy

    Položka č.: 232903

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:46

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pražský hrad

    Položka č.: 232909

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:50

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Staroměstské náměstí v Praze

    Položka č.: 232929

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 23:58

    tuš, akvarel, papír, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 232944

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:04

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:24

    výšivka, plátno, 34,5 x 13 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:32

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Spící v lese

    Položka č.: 234909

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 21:42

    tisk, 35,5 x 47,5 cm, překližka nalepena na dřeve, v středě má obraz rýhu, místy drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Chalupa u rybníčka

    Položka č.: 234932

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:28

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka s leopardem

    Položka č.: 234938

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:40

    tisk, 41,5 x 55,7 cm, č. 75/300, PD popsáno Hómmage á Patrik Nagel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lov

    Položka č.: 234940

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:44

    kolorovaný lept, 35,5 x 43 cm, při okraji mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:05

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 11:10

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 11:35

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 12:35

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 220211

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:55

    olej, plátno, 36 x 60 cm, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:15

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:30

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina se snopy

    Položka č.: 223817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:50

    olej, plátno, 45 x 56 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 14:00

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook