Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Točnik w Beraunském kraji

    Položka č.: 235807

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:26

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajské město Kouřim

    Položka č.: 235808

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:27

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    Položka č.: 235809

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:28

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Okorž v Rakownickém kraji

    Položka č.: 235810

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:29

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Worlik w Prachynském kraji

    Položka č.: 235811

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:30

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    To je skalp toho kojota co nás nakreslil…

    Položka č.: 235828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:47

    tuš, akvarel, papír, 17 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Povozy

    Položka č.: 235830

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:49

    koláž, papír, 32,6 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mnáta, vévoda VI. Český

    Položka č.: 235863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:22

    mědirytina, 19.století, 15,7 x 12,1 cm, na papíře skvrny, v rozích pokrčený a jemně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Skalnatá krajina

    Položka č.: 235866

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:25

    mědirytina, 19.století, 17,2 x 23 cm, mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Halenky

    Položka č.: 235880

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:39

    5x pastel, uhel, papír, 16 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrhy kostýmů pro operu a činohru

    Položka č.: 235881

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:40

    26x kresba (tuš, akvarel), 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Skupina žen II.

    Položka č.: 237411

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:21

    tempera, běloba, tuš, karton, 33 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Skupina žen

    Položka č.: 237410

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:22

    tempera, běloba, tuš, karton, 32 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 237409

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:35

    tempera, běloba, tuš, karton, 33 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét chlapce

    Položka č.: 237412

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:36

    tempera, běloba, tuš, karton, 35 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže s vousem

    Položka č.: 237414

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:54

    olej, karton, 47 x 31 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koňský povoz

    Položka č.: 237371

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:55

    lept, 14,7 x 21,2 cm, mimo tisk mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 237413

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:57

    olej, karton, 47 x 31 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 225281

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:34

    olej, karton, 35,5 x 45 cm, lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225421

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:38

    lept, 1944, 9,8 x 8,5 cm, vzadu popsáno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 232626

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:38

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 232649

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:50

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Anděl (PF 2007)

    Položka č.: 232660

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:52

    litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mostecká věž

    Položka č.: 235401

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:22

    olej, karton, 23 x 33,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 235402

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:24

    tuš, papír, 21,5 x 15,7 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt s příborem

    Položka č.: 235412

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:44

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom zamilovaných

    Položka č.: 235349

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:04

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Fotografování

    Položka č.: 235350

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:06

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:08

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:10

    suchá jehla, 17,6 x 11,2 cm, papír na okrajích ušpiněn, na pravém okraji přehnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook