Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ


  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 14:00

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 11:05

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 12:10

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 12:15

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 12:20

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 12:25

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 12:30

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 231322

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 12:35

    olej, plátno, 57 x 44 cm, sign. PD nečitelně, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 13:25

    litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 13:30

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Madona

    Položka č.: 234967

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:35

    bronz, v. 32,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 234968

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2019 14:40

    leštěný bronz, v. 32 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš

    Položka č.: 226075

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2019 18:14

    podmalba na skle, 27,3 x 20,63 cm, rám, poškozeno, opadaná malba. prasklé sklo

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Svaté čtení

    Položka č.: 226441

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2019 18:15

    olej, plátno, 58,3 x 41,6 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook