Kůň

    Položka č.: 233495

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:47

    mědirytina, 11,4 x 15,5 cm, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 233496

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:48

    linoryt, 34 x 62 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:53

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Pár

    Položka č.: 233502

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:54

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:55

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Postava

    Položka č.: 233504

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:56

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:57

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 233506

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:58

    dřevoryt, 24 x 12,4 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Bavlnářské závody v Semilech

    Položka č.: 233507

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:59

    litografie, 26,7 x 33,7 cm, použito jako čestné uznání národního podniku Kolora, Semily, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na továrnu

    Položka č.: 233508

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:00

    litografie, 45,7 x 34,5 cm, použito jako čestné uznání , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 233509

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:01

    olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)