• Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    Položka č.: 232775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 19:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 232931

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 19:56

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232932

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 19:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 232955

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:00

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    Položka č.: 232958

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:02

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 232967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:04

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Svolinský

    Pranýř

    Položka č.: 233685

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:06

    litografie, 23,5 x 16 cm, sign. PD KSvolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    Položka č.: 234069

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:08

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiřina Adamová

    Figurální motiv

    Položka č.: 234070

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:10

    litografie, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová, a. t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:12

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ve dvoře

    Položka č.: 234077

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:14

    tuška, tuš, akvarel, papír, 19,7 x 16,7 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Smutek

    Položka č.: 234081

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Z kavárny Grand Hotel

    Položka č.: 234084

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:18

    dřevoryt, hedvábný papír, 4,9 x 9,2 cm, nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji

    Položka č.: 234089

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:22

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 16,5 x 9,5 cm, PD sign. A. V. Mašek, pasparta, studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • A. Václav Mašek

    Mladíci v lese

    Položka č.: 234090

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234098

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:26

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pole u vesnice

    Položka č.: 234100

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:30

    akvarel, papír, 47,5 x 36 cm, přilepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kostel u lesa

    Položka č.: 234101

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:32

    tužka, akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Letní den na vesnici

    Položka č.: 234102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:34

    tempera, papír, 33 x 45 cm, na rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 234103

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:36

    uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Muž na koni

    Položka č.: 234106

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:38

    tuš, papír, 33 x 24 cm, na papíru malinké hnědé tečky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Florian

    (1873-1941)

    Tetřev

    Položka č.: 234117

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:40

    kvaš, 1936, 22,5 x 17 cm, sign. PD Josef Florian V 1936, papír u dolního levého okraje pokrčen a natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Srnka

    Položka č.: 234118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Rytíř

    Položka č.: 234119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:44

    dřevoryt, 7 x 5,4 cm, na papíru nažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Na koni

    Položka č.: 234121

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:46

    dřevoryt, 4,3 x 5,5 cm, na papíru nažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Hlava Jana Křitele

    Položka č.: 234123

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:48

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Trubač

    Položka č.: 234124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:50

    dřevoryt, 5,2 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 20:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)