• Michael Rittstein

    Zákusek

    Položka č.: 231540

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:43

    litografie, 1985, 45 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 5/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Andrea Forsterová

    Hájení velryb

    Položka č.: 231541

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:44

    litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    bez názvu VIII

    Položka č.: 231558

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:45

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    bez názvu IX

    Položka č.: 231559

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:46

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha po…

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 231560

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:47

    litografie, 2015, 29 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2015, č. 64/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Paul

    Položka č.: 231561

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:48

    litografie, 2018, 17 x 7,5 cm, sign. PD J. Paul 2018, autorský tisk, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, i…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Sněhová skvrna č. 798

    Položka č.: 231711

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:49

    lept, 1992, 39 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • John Green

    Vodní hlídka

    Položka č.: 231937

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:50

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 21 x 30 cm, sign. PD Green

  • Ivan Kováčik

    Columbus

    Položka č.: 232465

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:55

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Ivan Kováčik

    Jazvečíci

    Položka č.: 232466

    Vyvolávací cena: 1.375 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:56

    lept, 2004, 10 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik ´04, II.28/40

    Aktuální cena: 1.375 CZK (55 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Horizont č. 785

    Položka č.: 232472

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:57

    akvatinta, 1992, 42 x 58 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 10/30, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Horizont č. 283

    Položka č.: 232473

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:58

    akvatinta, 1969, 36 x 64 cm, sign. PD Čepelák 1969, č. 13/100, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Oranice č. 728

    Položka č.: 232475

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:59

    akvatinta, 1991, 44 x 62 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 22/100, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Hnědý a zelený

    Položka č.: 232814

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:00

    olej, plátno, 2007, 50 x 60 cm, sign. vzadu Spěváčková 2007, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Kohoutí kříž

    Položka č.: 232815

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (118 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:01

    olej, lepenka, 1991, 68,5 x 49 cm, sign. PD Pechar 91, rám

    Aktuální cena: 2.950 CZK (118 €)

  • Miroslav Mužík

    Tančící dům 2

    Položka č.: 232817

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:02

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Šafránek

    Akt I

    Položka č.: 233018

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:03

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Šafránek

    Akt II

    Položka č.: 233019

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:04

  • Jan Šafránek

    Akt III

    Položka č.: 233020

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:05

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nokturno

    Položka č.: 233744

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:06

    litografie, 2014, 57 x 43 cm, sign. PD J. Valečka AT, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jundrov - pohled na údolí z Wilsonova lesa

    Položka č.: 234294

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:07

    pastel, papír velvet, 51 x 88,5 cm, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:08

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Ráno na kopci

    Položka č.: 235448

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:09

    uhel, papír, 2009, 29,7 x 42 cm, sign. zezadu Vetengl 2009, pasparta, Další nápad nejlépe ukazuje obraz, který je malovaný, a je spíše klasickým pohledem krajináře na hřbitovní krajinu. Znázorňuje předměty, z kterých se vlastně hřbitov skládá – například hroby, cesty, stromy,…. Obraz je barevně redu…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní dům

    Položka č.: 235449

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:10

    pigment, papír, 2010, 50 x 29,5 cm, sign. zezadu Vetengl 2010, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 235450

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:11

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Médea

    Položka č.: 235452

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:12

    litografie, 2012, 50 x 35 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /6, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 235453

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:13

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

  • Dan Trantina

    Hezký člověk

    Položka č.: 235477

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:14

    litografie, 2012, 51 x 40 cm, PD monogr. D 12, č. 28/65

  • Jana Reinerová

    Zeď modliteb

    Položka č.: 237268

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:15

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Kubánci

    Položka č.: 237616

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:16

    3 x linoryt, 2018, 3krát 18 x 18,5 cm, sign. PD KK a zezadu 2018 KK., studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)