• Antonín Sládek

    (1942-2009)

    Dans le Vent (Ve větru)

    Položka č.: 239489

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:02

    lept, 1999, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD A. Sládek 1999, rám, 4/20, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka a R. Kubíčka na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule I

    Položka č.: 239490

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:03

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 2/8, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule II

    Položka č.: 239491

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:04

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 20/70, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule III

    Položka č.: 239492

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:05

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 10/25, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postavy

    Položka č.: 239493

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:06

    lept, 1989, 48 x 68 cm, sign. PD D. Smutný 89, rám, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Emma Srncová

    Rozkvetlá Praha

    Položka č.: 239494

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:07

    litografie, 58,5 x 40 cm, sign. PD Emma Srncová 1984, rám, 23/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    Položka č.: 239495

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:08

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nocturno

    Položka č.: 239496

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:09

    litografie, 28,5 x 35,5 cm, sign.Vla.Suchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Slíva

    Jam Session

    Položka č.: 239497

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:10

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    Položka č.: 239498

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:11

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 239501

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:14

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Orion

    Položka č.: 239502

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 239503

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:16

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 239504

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:17

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe (lila varianta)

    Položka č.: 239505

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:18

    serigrafie, 91 x 91 cm, v tisku drobné kazy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Antonie Jankovcová

    Květina

    Položka č.: 239506

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:19

    vypalovaná malba na plochém skle, 1998, 30 x 15 cm, monogr. PD 1998, rám, provedeno drahými kovy a smalty, výpal 600 °C, na zadní straně signováno, Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka s náhrdelníkem

    Položka č.: 239507

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:20

    závěsná skleněná mozaika, 30. léta dvacátého století, 24,5 x 18,5 cm, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Horejce a E. Nováka na VŠUP v Praze

  • Elen Jilemnická

    Pokus o let

    Položka č.: 239508

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:21

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    Položka č.: 239509

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:22

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Klečící dívčí akt

    Položka č.: 239510

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:23

    pálená hlína, 1940, 45 x 23 x 14 cm, značeno dole v zadní části J. Lankáš 1940, Antikvariát Dlážděná, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Busta

    Položka č.: 239511

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:24

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Ženský akt

    Položka č.: 239512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:25

    fotografie s využitím sabatierrova efektu, 27,8 x 21,6 (21,8 x 15,8) cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30.-40. léta), Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Štěpán Grygar

    Paříž

    Položka č.: 239513

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:26

    fotografie, 1992, 21,3 x 31,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů České republiky

  • Petr Helbich

    Z Polomu

    Položka č.: 239514

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:27

    bromostříbrná fotografie, 2004, 33 x 48 cm, sign. PD Petr Helbich, rám, dnes již neexistující chatu na Polomu na pomezí Moravy a Slovenska Petr Helbich často navštěvoval, speciální výstavní zvětšenina, jakých existuje v autorově tvorbě nemnoho, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Aix-en-Provence

    Položka č.: 239515

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:28

    fotografie, 1968, 28,6 x 40,2 cm, sign. na zadní straně Ant. Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Benátky

    Položka č.: 239516

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:29

    fotografie, 1968, 26,8 x 40,1 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Alois Nožička

    Bez komplexu

    Položka č.: 239517

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:30

    fotografie, 1985, 29,6 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1984, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Alois Nožička

    Po hlavě

    Položka č.: 239518

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:31

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Jiří Poláček

    (1946-2016)

    Smíchovská ulice

    Položka č.: 239519

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:32

    bromostříbrná fotografie, 1978, 23,5 x 18 cm, sign. a popsáno na zadní straně, v dolní části oříznuto, pře levém horním rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium fotožurnalistiky na Univerzitě v Los Angeles a na pražské FAMU

  • František Provazník

    Položka č.: 239520

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:33

    bromostříbrná fotografie, 39,8 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná