• Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:27

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:28

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:29

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:31

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    Položka č.: 186074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:32

    tužka, papír, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:33

    dřevoryt, 17,5 x 13 cm, sign. PD C. Thiemann, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:35

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Helena Sládková

    (1983)

    Mužský akt

    Položka č.: 187141

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:37

    pastel, papír, 70 x 100 cm, sign. LD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Helena Sládková

    (1983)

    Sochař

    Položka č.: 187142

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:38

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Helena Sládková

    (1983)

    Muzikant

    Položka č.: 187143

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:39

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Helena Sládková

    (1983)

    Ženský akt

    Položka č.: 187144

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:40

    pastel, papír, 100 x 70 cm, sign. LD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:41

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Jez

    Položka č.: 191541

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:42

    tuš, tempera, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Loket

    Položka č.: 191543

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:43

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Loket

    Položka č.: 191544

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Kostel v Horní Blatné

    Položka č.: 191545

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:45

    tuš, tužka, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Bečov

    Položka č.: 191546

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:46

    tuš, tempera, papír, 15 x 14 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Bečov

    Položka č.: 191547

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:47

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Suchá

    Položka č.: 191548

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:48

    tuš, tužka, papír, 14,7 x 14,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Andělská Hora

    Položka č.: 191549

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:49

    tuš, tužka, papír, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Stružná

    Položka č.: 191550

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Horní Blatná

    Položka č.: 191551

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:51

    tuš, tempera, papír, 14 x 14 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191552

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:52

    tuš, tempera, papír, 14,8 x 13,8 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191553

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:53

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Horní Blatná

    Položka č.: 191555

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Zastávka

    Položka č.: 191556

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:55

    tuš, tempera, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Potůčky

    Položka č.: 191557

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)