C. Cook
Professor Wheatstone
Položka č.: 268090Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:52
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
W. Holl
Sir Thomas Munro
Položka č.: 268091Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:54
mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jindřich Wielgus
(1910-1998)
Žena s drakem
Položka č.: 268780Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:56
suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Na břehu
Položka č.: 268851Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:58
dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Sládek
Dva muži
Položka č.: 269420Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:00
tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Fr. Jiroudka na AVU v Praze
Karel Frauknecht
(1925-1994)
5. stav
Položka č.: 269426Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:02
lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Vzkříšení
Položka č.: 270438Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:04
litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU K. Beneš 90, č. 55/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Růže a čas
Položka č.: 273966Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:06
suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská
Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
Položka č.: 273974Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:08
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , antiqari.at Radhošťská
Kosina
Zátiší s ovocem
Položka č.: 274051Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:10
tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
Položka č.: 274115Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:12
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Viktor Pešek
(1900-1986)
Zelená hora
Položka č.: 274180Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:14
olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jana Reinerová
Maják
Položka č.: 274203Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:16
litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Naďa Synecká
(1926)
Kentaur
Položka č.: 274254Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:18
suchá jehla, 40,2 x 16 cm, sign. DU N. Synecká, a.t., antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Radko Tomič
(1905-1988)
Dubrovník
Položka č.: 274274Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:20
pastel, křída, uhel, papír, 32,5 x 49 cm, sign. LD R. Tomič, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Petr Juřena
Uličník
Položka č.: 274358Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:22
tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Petr Juřena
Prší ?
Položka č.: 274359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:24
tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ľubomír Kotrha
(1950)
Velikonoční loupež
Položka č.: 274360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:26
tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ľubomír Kotrha
(1950)
Tajná skrýš
Položka č.: 274378Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:28
tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Kopp
Neapol
Položka č.: 274919Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:30
fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlo…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Pavel Kopp
Praha - Karlův most
Položka č.: 274921Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:32
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pr…
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Pavel Kopp
Praha - Židovský hřbitov
Položka č.: 274922Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:34
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Marie Michaela Šechtlová
Masopust
Položka č.: 275213Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:36
František Hodonský
Položka č.: 275323Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:38
akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Václav Benedikt
Žlutý ovál
Položka č.: 275517Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:40
litografie, 1995, 58 x 62,5 cm, sign. PD Benedikt 95, č. 63/98, při pravém dolním rohu lehounká šmouha, pravý horní růžek lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Jiří Müller
Položka č.: 275816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:42
dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
A. Václav Mašek
Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky
Položka č.: 276866Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:44
lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Přízeň
Položka č.: 276905Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:46
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Puberta
Položka č.: 276906Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:48
tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Pozdní příchod
Položka č.: 276907Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:50
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)