• Karel Müller

    (1899-1977)

    Dostavník

    Položka č.: 229105

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:38

    litografie, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Müller, rám, poškozený papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Česáč

    Položka č.: 229106

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:40

    kolorovaná litografie, 34 x 49 cm, rám, lehce pokrčený, zašpiněný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Opera v Sydney

    Položka č.: 229118

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:42

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:44

    litografie, 1981, 13,4 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 81, autorský list, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláč Axmann

    (1955)

    Réva

    Položka č.: 229131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:46

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Postava

    Položka č.: 229132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:48

    litografie, 29 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:50

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Postava

    Položka č.: 230170

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:52

    lept, kombinovaná technika, 2003, 43 x 26 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č.7/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Vyšehrad

    Položka č.: 230365

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:54

    litografie, 1973, 14,5 x 41 cm, sign. PD Chadima 73, rám, č. 48/60, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    Položka č.: 230371

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:56

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:58

    litografie, 32,7 x 43,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/73, levý horní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:00

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 47/50, levý dolní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:02

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:04

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 64/70, papír u horního okraje natržený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:06

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti-Zamponni

    (1882-1959)

    Praha

    Položka č.: 230742

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:08

    akvatinta, 8 x 9 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 231078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:10

    tuš, uhel, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Šobr

    (1944)

    S můrem na kůře

    Položka č.: 231145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:14

    lept, 1999, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD Šobr, č. 35/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 231339

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:16

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:18

    litografie, 27 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    Položka č.: 232698

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:20

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 60 x 41 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": ...když hroutí se tvé stavení a znova jak dělník v potu lopotíš se dál..., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 232702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:22

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:24

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:26

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232705

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:28

    olej, plátno, 40,5 x 60,3 cm, sign. PD L. Příhoda, vzadu zbytek nalepeného jmenného seznamu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:30

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Sloup

    Položka č.: 232721

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:32

    dřevoryt, 19,7 x 4,7 cm, sign. PD Michal, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kupky

    Položka č.: 232723

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:34

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:36

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:38

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook