• Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Děti hrající kuličky

    Položka č.: 239389

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:22

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 29,5 cm, rám, vzadu připsáno potvrzení pravosti syna L. Vacátka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Benátky

    Položka č.: 239391

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:24

    tužka, papír, 1934, 10,5 x 16 cm, monogr. PD J.Z., rám, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Jan Zrzavý

    Benátky - přístav

    Položka č.: 239392

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:25

    tužka, papír, 1934, 11,5 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Dvě studie dráčků na keramiku

    Položka č.: 239394

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:27

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Zrzavý

    Položka č.: 239395

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:28

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Jan Zrzavý

    Pastvina s ovcemi

    Položka č.: 239396

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:29

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dráčka na keramiku

    Položka č.: 239397

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:30

    tužka, papír, 7,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie tří dráčků na keramiku

    Položka č.: 239399

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:32

    tužka, papír, 27, x 9 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Zrzavý

    Venezia

    Položka č.: 239400

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:33

    tužka, papír, 1934, 11,6 x 14,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Diego Velazquez - Venušina toaleta

    Položka č.: 239402

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:35

    olej, sololit, 55 x 78 cm, zlacený rám, Antikvariát Dlážděná

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 239404

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:37

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Položka č.: 239405

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:38

    olej, papír, 1979, 34 x 49 cm, sign. PD Dobiáš 79, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 239406

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:39

    olej, překližka, 28,2 x 90 cm, sign. PD F. Emler, rám, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

  • Miroslav Holas

    (1938-1993)

    V přístavu

    Položka č.: 239407

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:40

    olej, malířská lepenka, 50 x 70 cm, sign. LD M. Holas, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval výtvarnou katedru UP Olomouc

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Miloš Jerie

    (1933)

    Položka č.: 239408

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:41

    olej, karton, 60 x 76 cm, sign. PD Jerie, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 239409

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:42

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Letní nebe

    Položka č.: 239410

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:43

    olej, plátno, deska, 23 x 16 cm, sign. PD H. Slavíková, rám, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Zima

    Položka č.: 239411

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:44

    olej, karton, 22 x 69 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, nepatrné oděrky na rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 239412

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:45

  • Karel Urbánek

    Letní krajina

    Položka č.: 239413

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:46

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:47

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Položka č.: 239415

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:48

    pastel, papír, 1972, 33 x 70 cm, sign. PN Dobiáš 72, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Heinz G. Gross

    Postava

    Položka č.: 239416

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:49

    akvarel, tuš, papír, 1965, 43,5 x 62 cm, sign. PD Heinz G. Gross, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    …a užasla nad tím co viděla.

    Položka č.: 239417

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:50

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Libor Fára

    (1925-1988)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 239418

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:51

    akvarel, tuš, papír, 38 x 30,5 cm, na základě tvrzení majitele se jedná o autorovu ranou práci ze 40. let, Antikvariát Dlážděná, žák J. Švába na Officina Pragensis v Praze, prof. E. Filly a F. Muziky na VŠUP tamtéž

  • I. Putová

    Velkoměsto

    Položka č.: 239419

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:52

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    Položka č.: 239420

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:53

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    Položka č.: 239421

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:54

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek s kostelem v Ribnici (Slovenia)

    Položka č.: 239422

    Vyvolávací cena: 3.850 CZK (154 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:55

    Aktuální cena: 3.850 CZK (154 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tri fare u Metliky (Slovenia)

    Položka č.: 239423

    Vyvolávací cena: 3.950 CZK (158 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:56

    Aktuální cena: 3.950 CZK (158 €)