• Josef Jíra

    (1929-2005)

    Milenci z cyklu Erotikon I.

    Položka č.: 236532

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:46

    tuš, papír, 29,3 x 20,6 cm, sign. PD Jíra, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Milenci z cyklu Erotikon II.

    Položka č.: 236533

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:47

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hudba

    Položka č.: 236534

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:48

    tisk, 1972, 23,2 x 63 cm, sign. PD. J. Kolář 72, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 236535

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:49

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 236536

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:50

  • Anna Vančátová

    Divadlo

    Položka č.: 236537

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:51

    tempera, pastel, akvarel, papír, 2002, 38,5 x 26 cm, sign. PD Vančátová 2002, rám, Antikvariát Ostrovní

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženy v prostoru

    Položka č.: 236538

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:52

    suchá jehla, 1983, 54,2 x 46,3 cm, sign. PD F.Burant 1983, č. 10/20, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Václav Trobl

    Krajina se snopy

    Položka č.: 236539

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:53

    olej, plátno, 64,3 x 93 cm, sign. LD VTrobl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, narodil se v Malovicích u Netolic, malíř jihočeské krajiny a kytic, které zdobí mnoho netolických domácností. Restaurátor kostelních soch a maleb.

  • Karel Demel

    Před televizí

    Položka č.: 236540

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:54

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Demel

    Rozhovor

    Položka č.: 236541

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:55

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Miloš Kesl

    (1901-1992)

    Hřiště u Škodovky 1945

    Položka č.: 236542

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:56

    olej, plátno, 1984, 100 x 79 cm, sign. PD MKlesl, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. V. H. Brunnera a prof. Beneše

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Velryba a Jonáš

    Položka č.: 236543

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:57

    litografie, 1968, 44 x 58,5 cm, sign. PD *968, č. XIX/XX, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

  • R. Komínek

    Útok tygra

    Položka č.: 236544

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:58

    olej, karton, 30,3 x 22,5 cm, sign. PD R. Komínek, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dvojice

    Položka č.: 236545

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:59

    tuš, papír, 1926, 39 x 53 cm, monogr. LD P. K. 26, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Alois Sikora

    Vesnice v zimě

    Položka č.: 236546

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:00

    akry, plátno, 1998, 50 x 60 cm, sign. PD Sikora 1998, rám

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě

    Položka č.: 236547

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:01

    kombinovaná technika, papír, 1946, 32 x 46 cm, sign. PD B. Ullrych 46, rám

  • Zdenka Burgetová

    Snění

    Položka č.: 236548

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:02

    litografie, 1984, 41,8 x 30,5 cm, sign. PD Zd. Burgetová 1984, rám, č. 43/100, mísrně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    Položka č.: 236549

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:03

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

  • Jan Panuška

    (1872-1958)

    Dražba

    Položka č.: 236550

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:04

    tužka, papír, 25,7 x 36,5 cm, sign. PD Panuška, rám, vzadu ve výřezu: Panuška Lipnice n/ Sáz, vzadu opsáno, na papíře zažloutlé skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 236551

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:05

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 236552

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    V ateliéru (Z kanceláře)

    Položka č.: 236553

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:07

    lept, 1944, 16 x 21,5 cm, č. 17/25, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    Položka č.: 236554

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:08

  • František Kupka

    (1871-1957)

    List z Písně písní

    Položka č.: 236555

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:09

    dřevoryt, 23,5 x 23 cm, značeno PD ve štočku Kupka, papír zažloutlý, kousek pravého rohu papíru utržen, levý okraj papíru po okraji otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 236556

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:10

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Položka č.: 236557

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:11

    suchá jehla, 1983, 35,8 x 23,7 cm, sign. PD Čepelák 1983, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 236558

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:12

    lept, 11,8 x 19,5 cm, sign. PD P. Kotík, mírně zašpiněný papír od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Položka č.: 236559

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:13

    litografie, 1920, 31 x 38 cm, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem z roku 1932, rám, mírně zahnědlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Dagmar Mezricky

    Element lufti

    Položka č.: 236560

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:14

    litografie, 1990, 79,5 x 60 cm, sign. DU Dagmar Mezricky 90, rám, 89/180, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v praze a VŠVU v Bratislavě

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Diurnes - Jacqueline aux fruits

    Položka č.: 236562

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:16

    kolotypie, 1962, 39,7 x 29,7 cm, Picasso & Villers, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu