• Pavel Čampulka

    (1943)

    Krystal

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:29

    lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Kulhánek

    Partie z Kladna

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:30

    tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Cesta

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:31

    lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanisalv Kulhánek

    Partie z Kladna

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:32

    tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Žena

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:33

    lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Bez názvu

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:34

    4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Akt

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:35

    lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Most

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:36

    lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Nový

    (1885-?)

    Hong-Kong

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:37

    akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Bez názvu

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:38

    4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Stroj II

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:39

    lept, 33,5 x 19 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 29/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Plot

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:40

    lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Krajina

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:41

    olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tůma

    Krajina - Vůz, Kůň, Oheň

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42

    olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:43

    olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Českomoravská vysočina

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44

    akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Pešl

    Žně

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:45

    olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Quido Mánes (připsáno)

    (1828-1880)

    Kachny

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:46

    kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři čepice

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:47

    litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Vlček

    Na pláži

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:48

    lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Figura

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:49

    suchá jehla, 1991, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 91, rám, č. 7/23, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Končina Krkonoše

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:50

    olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Pašek

    (1891-1960)

    Duby

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:51

    olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julia Sábová

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:52

    olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Kostel v Mirošově

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:53

    lept, 19 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1915-1991)

    Divadelní šatna

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:54

    olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Svobodník

    (1904-1970)

    Alej

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:55

    akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Lang

    Stará radnice po náletu

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:56

    olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:57

    olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad s krajinou

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:58

    litografie, 34,5 x 52 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook