• Karel Schadt

    (1888-1955)

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alena Anderlová

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s granátovým jablkem

    Položka č.: 210723

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Peter Šobr

    Ikara

    Položka č.: 210805

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:04

    lept, 1996, 9,7 x 9,4 cm, sign. PD Šobr, č. 42/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Na dostizích

    Položka č.: 211475

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:06

    litografie, 1977, 9 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 77, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Šanovec

    Lesní potok

    Položka č.: 212517

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:08

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Ol. Šanovec, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Pstruh

    Položka č.: 213817

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:10

    dřevoryt, 4,2 x 13,7 cm, PD monogr. CB, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Položka č.: 214925

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:12

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jaro

    Položka č.: 214937

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:14

    olej, sololit, 51 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Vladimír Beneš

    Položka č.: 217174

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:18

    litografie, 2002, 10,7 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 02, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    Položka č.: 217252

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:20

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    Položka č.: 217636

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:22

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 218489

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:24

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD v kresbě L. Stejskal, papír uprostřed přeložen, při levém okraji papír cca 3 cm natrřen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:26

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:28

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník

    Položka č.: 218493

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:30

    litografie, 1955, 23,5 x 16 cm, sign. LD L. Stejskal, č. 2/3, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218510

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:32

    linoryt, 1962, 28,2 x 37 cm, sign. PD L Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Tři králové

    Položka č.: 218831

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:34

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. DU, č. 51/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:36

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)