Vladimír Renčín
(1941-2017)
Manželé
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: My dva, Marie, se shodneme už jen v kritice Evropské unie!., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Před trafikou
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tuš, papír, 20,2 x 29,5 cm, sign. PD Renčín, dole text: Lidová moudrost říká - je máj, vyženeme kozy v háj. Pornočasopisy jsou čilejší. Ty je tam vyhánějí celý rok., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Přiletěj češi
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: Přiletěj češi. To je správné. Banánové republiky si mají předávat zkušenosti., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Vladimír Renčín
(1941-2017)
V laboratoři
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tuš, papír, 23 x 30,5 cm, dole text: My jsme vlastně taková laboratoř Evropy. Tady se zkoumá co to udělá, když se husitská krev smíchá s pivem., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Tomáš Bím
Wholpin Bay Store
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Anderle
Kráska v ohrožení
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Rainer Maria Rilke
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1986, 59,5 x 43,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 34/90, PD věnování. Vladimír Suchánek (1933–2021) byl český malíř, grafik, ilustrátor a scénograf. Studoval u profesorů C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU. Byl členem a předsedou SČUG Hollar a…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Odhadní cena: 9 000 - 14 000 CZK
Ladislav Šaloun
(1870-1946)
Stojící půlakt
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Ota Janeček
Pozdrav z Litoměřic
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar