• William Henry Mote

    (1803-1871)

    Margaretha

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:12

    mědirytina, 13,3 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Úprka (připsáno)

    (1861-1940)

    Studie krojovaných hlav

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:49

    olej, plátno, 45 x 152 cm, rám

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hála

    (1890-1959)

    Žně

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:27

    olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Antonín Hudeček

    (1872-1942)

    Tatry s jezerem

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 56.600 CZK (2.359 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:18

    olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám, žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes a spolku mladých českých výtvarníků Škréta

    Aktuální cena: 56.600 CZK (2.359 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:37

    olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Houra/ K. Šindelář

    Jistoty života

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 36.600 CZK (1.525 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:17

    dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany

    Aktuální cena: 36.600 CZK (1.525 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1915-1991)

    Divadelní šatna

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:54

    olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Koláž

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:53

    šitá koláž, 1991, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 91, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Koláž

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:52

    šitá koláž, 1995, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 95, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • MH

    Jaro

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:28

    tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Růžička

    Skalní město

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:15

    olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • (Sabahudin) Dino Čečo

    (1953)

    Siločáry

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:39

    kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1958)

    Bezděz

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:54

    olej, dřevo, 62 x 97 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Lonek

    (1903-1998)

    Pardubice

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13

    olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo

    Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Koliba u Rusínů

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:56

    olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Svobodová Kalašová

    (1927)

    Ikarky

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:11

    kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květinová kompozice II

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:23

    olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květinová kompozice I

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:22

    olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Jarní krajina

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10

    olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Maixner

    Kristus na hoře Olivetské

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 13.300 CZK (555 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:19

    olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám, kulturní památka

    Aktuální cena: 13.300 CZK (555 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruszelák

    (1938)

    Modrý les (diptych)

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:35

    pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre Mignard - napodobitel

    Žena se starcem

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 37 x 30,5 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květiny s Andulkou

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:26

    olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Partie z Krkonoš

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:11

    olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová

    (1927)

    Květiny s holubičkou

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:25

    olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Brunner

    (1881-1957)

    Moře v Bretani

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    (1886-1949)

    Smiřický splat

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:01

    olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Ondráček

    (1959)

    Štíty III.

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:01

    tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Ondráček

    (1959)

    Štíty II.

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:00

    tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Pod Zvičinou

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:25

    olej, plátno, 1932, 50 x 68 cm, sign. LD Gustav Macoun 32, rám, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook