• Neznámý autor

    Večerní nálada

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58

    olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Quido Mánes (připsáno)

    (1828-1880)

    Kachny

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:46

    kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Svobodová Kalašová

    (1927)

    Květinové zátiší I

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12

    olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    (1891-1983)

    Svážení obilí

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38

    olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Košnář

    (1909-1970)

    Daň hornické práce

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37

    olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Krajina

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:43

    olej, lepenka, 69 x 108 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mistr Alois Jirásek

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:34

    olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vinný sklep

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:27

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Karafiáty

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:07

    olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Svobodová Kalašová

    (1927)

    Květinové zátiší II

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13

    kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Církev

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37

    olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ulman (připsáno)

    Ves

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:24

    olej, plátno, 47 x 62 cm, rám

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ptáček

    Račice

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:28

    olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Chalupa

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:55

    akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Valašské chalupy

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58

    olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Bohumil Stanislav Urban

    SV. Jakub

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16

    olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Malý

    (1879-1953)

    Studie dívky

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55

    olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Krajina u Krátké

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:22

    olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Podzi na Českolipsku

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:21

    olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Orlické hory - Javornice

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:20

    olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Koníček

    Švihov

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:44

    olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Udolí z městečka

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00

    olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tůma

    Jaro na vesnici

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36

    olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Michl

    (1901-1977)

    Bořice

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50

    olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Kutil

    (1907-1982)

    Pohled na Kolín

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Břízy

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:33

    olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Holeček

    Karlův most

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:50

    akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zima

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Svratka

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Loučná

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:08

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook