-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Vzpomínky na města, kde jsem nikdy nebyl
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Bezruč
(1867-1958)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Závada
(1905-1982)
Autogram
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Černý
(1929-2001)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na velném listu, fotografie a pozvánka k výstavě nalepeny, r. 1971, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrdinové a věřící 1914-1918
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Hledání otců
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, po…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vlach
(1911-1986)
Program koncertů
Položka č.: 696Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
sešit, na posledním listě podp. Leopold Korbař (klavírista souboru), sešit s programem prvního samostatného koncertu K. Vlacha z roku 1941, medailonky členů, 12s., přiložena pozvánka na koncert 1. června, ob. na hřbetu natržená, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Antonín Dvorský
(1899-1966)
Program koncertů
Položka č.: 695Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
sešit, podp. na ob. R.A. Dvorský, sešit s medailonky členů souboru a programem koncertů v první polovině roku 1941, sešit, 12s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Krásnohorská
(1847-1926)
Šumavský Robinson
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, redakce Jan Neruda, ed. Poetické besedy sv. 32., vydal Ed. Valečka, Praha 1887, pův. polopl. vazba, 112s., velmi dobý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Běhounek
(1898-1973)
Kniha Robinsonů Osudy slavných trosečníků
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, ilustrace Zd. Burian, vydali Toužimský a Moravec, Praha 1944, 338 s., plpl. převazba, vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson. jeho osudy, zážitky a dobrodružství
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, pro mládež vzdělal Max Regal, vydal Jan Kobes, Praha 1932, 185 s., clpl. vazba, některé stránky uvolněné, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, edice KOD, vydalo SNDK, Praha 1963, laminátová vazba, 252 s., natržené dvě stránky, na hřbetu lehce poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe. Dobrodružné příběhy jinocha na pustém ostrově
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, upravil Jos. Hrbek, barev. frontispis, 1 barev. příloha a 1 ilustrace v textu + pérové v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest v závěru, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1946, 216 s., plpl. vazba, hřbet lehce poškozený a zkosený, odřené desky, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe. Jeho život a podivuhodné příhody
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, upravila a přeložila B. Hloušková, 2 barev. frontispis + pérové kresby v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest, obsahuje I. a II. díl, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1933, 175 s., clpl. vazba, praský hřbet, lehce zašlá, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, obsahuje pérovky z vyd. SNDK (1956) doplněné o menší drobné kresby pro vydání SPN (1958), vydalo SPN, Praha 1961, 2. vydání, 262 s., poloplátěná vazba, odřené rohy, lehce zašpiněná, skvrna na hřbetu, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Přibyl
(1937)
Dopis s podpisem
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Adolf Šubert
(1849-1915)
Dopis s podpisem
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Rukopis s podpisem
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Říha
(1907-1987)
Podpis
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl
(1901-1977)
Ilonka/Hans Holm
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 21 x 14 cm, 2x sign. dřevoryt. Fr. Michl, vyd. Kobes, Plzeň, 1932, podpis výtvarníka, pův. brož, 43s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
sešit, upravili Erwin Treutner a S. Vrána, ilustrace O. Cibulka, 2. sv. ed. Deutsche Lesestoffe für tschechische Schüler, vydal Staatliche Verlagsanstalt, Prag 1935, německy, 45 s., brož, obálka zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 28,5 x 20 cm, ilustrace J. Goth, vydal Fr. Novák, Praha 1946, 268 s., novodobá karton. vazba s původní obálkou nalepenou na deskách, velmi dobý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Podivuhodné příběhy Robinsonovy na pustém ostrově
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, dle zpracování Gräbnerova, ilustrace na obálce Karel Vavřina, čb. ilustrace, vydalo Vincentinum, Praha 1928, čtvrté opravené vydání, 161 s., plpl. převazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, ilustrace Zd. Burian, volně vypravuje Josef V. Pleva, předmluva Jarmila Glazarová, úprava Jiří Blažek, vydala Olympia, Praha 1986, 252 s., clpl. převazba, vazba místy lehce odřená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Příběhy Robinsona Crusoe
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vypravuje Albert Vyskočil, ilustrace Fr. Tichý, vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1942, 2. vydání, 197 s., plpl. vazba s obálkou, obálka při okrajích potrhaná, jinak velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Krusoe
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, upravil J. V. Flos, ilustrace O. Cihelka, vydalo Státní nakladatelství, Praha 1932, 57 s., clpl. vazba, stránky zašpiněné, zašlé, prasklá a zašlá vazba, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Cheben
(1936)
Lenka Chytilová: Modlitba léta
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roshan Dhunjibhoy
(1931-2011)
Podpis
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, podpis s přáním na kartičce, dokumentaristka a novinářka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Němec
(1873-1966)
2x podpis
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, podpis na dokumentu Čs. Nár. rady batalelské ve věci zvolení prof. J. Čadíka členem; podpis na papírku pod vlastnoručně přepsanou citací textu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO