• Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Vzpomínky na města, kde jsem nikdy nebyl

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    Bibliofilie, 2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Závada

    (1905-1982)

    Autogram

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Černý

    (1929-2001)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na velném listu, fotografie a pozvánka k výstavě nalepeny, r. 1971, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrdinové a věřící 1914-1918

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání otců

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, po…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vlach

    (1911-1986)

    Program koncertů

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    sešit, na posledním listě podp. Leopold Korbař (klavírista souboru), sešit s programem prvního samostatného koncertu K. Vlacha z roku 1941, medailonky členů, 12s., přiložena pozvánka na koncert 1. června, ob. na hřbetu natržená, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Antonín Dvorský

    (1899-1966)

    Program koncertů

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    sešit, podp. na ob. R.A. Dvorský, sešit s medailonky členů souboru a programem koncertů v první polovině roku 1941, sešit, 12s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Krásnohorská

    (1847-1926)

    Šumavský Robinson

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, redakce Jan Neruda, ed. Poetické besedy sv. 32., vydal Ed. Valečka, Praha 1887, pův. polopl. vazba, 112s., velmi dobý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Běhounek

    (1898-1973)

    Kniha Robinsonů Osudy slavných trosečníků

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, ilustrace Zd. Burian, vydali Toužimský a Moravec, Praha 1944, 338 s., plpl. převazba, vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson. jeho osudy, zážitky a dobrodružství

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, pro mládež vzdělal Max Regal, vydal Jan Kobes, Praha 1932, 185 s., clpl. vazba, některé stránky uvolněné, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, edice KOD, vydalo SNDK, Praha 1963, laminátová vazba, 252 s., natržené dvě stránky, na hřbetu lehce poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe. Dobrodružné příběhy jinocha na pustém ostrově

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, upravil Jos. Hrbek, barev. frontispis, 1 barev. příloha a 1 ilustrace v textu + pérové v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest v závěru, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1946, 216 s., plpl. vazba, hřbet lehce poškozený a zkosený, odřené desky, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe. Jeho život a podivuhodné příhody

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, upravila a přeložila B. Hloušková, 2 barev. frontispis + pérové kresby v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest, obsahuje I. a II. díl, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1933, 175 s., clpl. vazba, praský hřbet, lehce zašlá, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, obsahuje pérovky z vyd. SNDK (1956) doplněné o menší drobné kresby pro vydání SPN (1958), vydalo SPN, Praha 1961, 2. vydání, 262 s., poloplátěná vazba, odřené rohy, lehce zašpiněná, skvrna na hřbetu, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Dopis s podpisem

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Adolf Šubert

    (1849-1915)

    Dopis s podpisem

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rukopis s podpisem

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Říha

    (1907-1987)

    Podpis

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml.

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Michl

    (1901-1977)

    Ilonka/Hans Holm

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 21 x 14 cm, 2x sign. dřevoryt. Fr. Michl, vyd. Kobes, Plzeň, 1932, podpis výtvarníka, pův. brož, 43s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    sešit, upravili Erwin Treutner a S. Vrána, ilustrace O. Cibulka, 2. sv. ed. Deutsche Lesestoffe für tschechische Schüler, vydal Staatliche Verlagsanstalt, Prag 1935, německy, 45 s., brož, obálka zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 28,5 x 20 cm, ilustrace J. Goth, vydal Fr. Novák, Praha 1946, 268 s., novodobá karton. vazba s původní obálkou nalepenou na deskách, velmi dobý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Podivuhodné příběhy Robinsonovy na pustém ostrově

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, dle zpracování Gräbnerova, ilustrace na obálce Karel Vavřina, čb. ilustrace, vydalo Vincentinum, Praha 1928, čtvrté opravené vydání, 161 s., plpl. převazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, ilustrace Zd. Burian, volně vypravuje Josef V. Pleva, předmluva Jarmila Glazarová, úprava Jiří Blažek, vydala Olympia, Praha 1986, 252 s., clpl. převazba, vazba místy lehce odřená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Příběhy Robinsona Crusoe

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, vypravuje Albert Vyskočil, ilustrace Fr. Tichý, vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1942, 2. vydání, 197 s., plpl. vazba s obálkou, obálka při okrajích potrhaná, jinak velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Krusoe

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, upravil J. V. Flos, ilustrace O. Cihelka, vydalo Státní nakladatelství, Praha 1932, 57 s., clpl. vazba, stránky zašpiněné, zašlé, prasklá a zašlá vazba, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Lenka Chytilová: Modlitba léta

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roshan Dhunjibhoy

    (1931-2011)

    Podpis

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, podpis s přáním na kartičce, dokumentaristka a novinářka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Němec

    (1873-1966)

    2x podpis

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, podpis na dokumentu Čs. Nár. rady batalelské ve věci zvolení prof. J. Čadíka členem; podpis na papírku pod vlastnoručně přepsanou citací textu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook