• Rafael Knobloch

    Zahrady pod Pražským hradem

    Položka č.: 236514

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:30

    batika, plátno, 143,5 x 80 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Rafael Knobloch

    Kostel sv. Rocha na Pohořelci

    Položka č.: 236515

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:32

    batika, plátno, 115 x 140,5 cm, sign. PD Rafael Knobloch, rám, vlevo uprostřed drobně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 236517

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:34

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Hudba

    Položka č.: 236534

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:36

    tisk, 1972, 23,2 x 63 cm, sign. PD. J. Kolář 72, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 236535

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:38

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 236536

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:40

  • R. Komínek

    Útok tygra

    Položka č.: 236544

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:42

    olej, karton, 30,3 x 22,5 cm, sign. PD R. Komínek, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Zdenka Burgetová

    Snění

    Položka č.: 236548

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:44

    litografie, 1984, 41,8 x 30,5 cm, sign. PD Zd. Burgetová 1984, rám, č. 43/100, mísrně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928-1902)

    Ananas

    Položka č.: 236568

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:46

    dřevoryt, 34,5 x 34 cm, sign. DU Vkomárek, rám, č. 21/150, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Položka č.: 236573

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:48

    serigrafie, 2016, 61 x 88,5 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 1/7, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Bernie

    Položka č.: 236574

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:50

    serigrafie, 2016, 65,5 x 87,8 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 12/14, antiqari.at Radhošťská

  • Ž. Hofmanová

    Pole

    Položka č.: 236575

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:52

    olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Theodor Pchálek

    Jablka s láhví a hrnkem

    Položka č.: 236581

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:54

    olej, plátno, karton, 35 x 42 cm, sign. PD T. Pchálek , rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko Českého fondu výtvarních umění, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Maryša Neubertová

    (1899-1976)

    Položka č.: 236599

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:56

    olej, plátno, 54,5 x 73 cm, sign. LD Maryša Neubertová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    Položka č.: 236603

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:58

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Koně

    Položka č.: 236612

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:00

    suchá jehla, 20 x 17,6 cm, sign. PD A.J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, mimo tisk3 zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Fernand Léger

    (1881-1955)

    Klíče

    Položka č.: 236615

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:02

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 236616

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:04

  • Linhart Rudolf

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 236621

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:06

    olej, papír, 1940, 32 x 41,5 cm, sign. LD R. Linhart, rám, vzadu ve výřezu R. Linhart 1940, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    Položka č.: 236626

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:08

    litografie, 1957, 21,2 x 16,3 cm, sign. PD P. Kotík, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V pralese

    Položka č.: 236633

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:10

    litografie, 33 x 22,7 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 27/30, papír při spodním okraji zašpiněný papír, rohy nalomené, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    Položka č.: 236634

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:12

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 236635

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:14

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 236636

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:16

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Jana Reinerová

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 236639

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:18

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, a.t., papír na levém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 236641

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:20

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    Položka č.: 236648

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:22

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 236649

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:24

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Oslín na pobřeží

    Položka č.: 236663

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:26

    suchý pastel, papír, 45,2 x 35,5 cm, sign. PD Ronek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 236672

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:28

    litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)