• Monogramista AR

    U vchodu do kostela

    Položka č.: 225123

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:29

    akvarel, papír, 18 x 17,5 cm, monogr. PD A.R, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Valentin Držkovic

    (1888-1969)

    Krmení koz

    Položka č.: 225782

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:30

    olej, sololit, 50. léta, 50 x 70,5 cm, sign. LD V. Držkovic, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení umělců slezských, SČVU, Sociéte …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    Položka č.: 225856

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:31

    litografie, 18 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    Položka č.: 226024

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:32

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Molitorovský zámeček

    Položka č.: 226031

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:33

    olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kočovníci

    Položka č.: 226106

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:34

    akvatinta, 20 x 24,7 cm, sign. PD AJ. Alex, přeložený, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:35

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Orel

    Položka č.: 226538

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:36

    suchá jehla, 34,8 x 27,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    Položka č.: 226539

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:37

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hruška

    (1890-1954)

    Pomník čsl. dobrovolců v La Targette

    Položka č.: 226720

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Krajinka

    Položka č.: 226721

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:40

    lept, 12,5 x 9,8 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled z Kampy na Karlův most

    Položka č.: 226722

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:41

    akvatinta, 25,4 x 19,9 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Praha v zimě

    Položka č.: 226723

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:42

    akvatinta, 25,6 x 19,9 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 226724

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:43

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    Položka č.: 226725

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:44

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf Petříček

    (1883-1943)

    Starý Žid v kaftanu

    Položka č.: 226727

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:45

    lept, 1915, 9,6 x 6 cm, sign. PD Adolf Petříček 1915, rám, zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 227572

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:47

    tužka, papír, 34 x 50 cm, sign. PD V. Sychra, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

  • Jiří Vach

    Lidé v dešti

    Položka č.: 227769

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:48

    suchá jehla, 10,7 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Lampa s vosou

    Položka č.: 227770

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:49

    suchá jehla, 19,8 x 14,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 227771

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:50

    suchá jehla, 14,8 x 13,9 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:51

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 227774

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:52

    suchá jehla, 14,1 x 23,1 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Týnský chrám

    Položka č.: 227775

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:53

    suchá jehla, 22,3 x 13,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Zvonky ve váze

    Položka č.: 228652

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:54

    dřevoryt, 16,5 x 7,9 cm, sign. DU VKomárek, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Monogramista PR

    Kostel

    Položka č.: 228656

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:55

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Loď a mořská panna

    Položka č.: 228657

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vesnička

    Položka č.: 228666

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hanuš

    Cesta

    Položka č.: 228667

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:58

    olej, sololit, 21 x 25 cm, sign. PD Hanuš, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)