• Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:48

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Maria Wagner

    Pozdrav z Yokohamy

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:49

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Jiří Bakala

    Růžová abstrakce

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:50

    olej, plátno, 2007, 105 x 75 cm, sign. PD Bakala, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • Michal Hendrych

    Koruny stromů

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:51

    akryl, plátno, 52 x 52 cm, sign. PD Hendrych, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Kaligrafická můra

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:52

    email, papír (airbrush, kaligrafická malba), 2002, 45,7 x 34,2 cm, sign. PD Bob H 2002, inspirováno pojmem anorganické bytosti Carlose Castanedy, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Chládek

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:53

    olej, sololit, 1988, 38 x 100,5 cm, sign. PD Chládek 88, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Abeille VIII

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:54

    olej, překližka, 1970, 34,5 x 74,8 cm, sign. PD V. Junek 70, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 90, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:55

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:56

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:57

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:58

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:59

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:00

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:01

    akryl, plátno, 1992, 30 x 27,5 cm, LD monogr. KP 92, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Na Novém Světe

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:02

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní ticho

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:03

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Pierre Spiess

    Kostelík v pohraničí

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:04

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Havěť

    Položka č.: 622

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:05

    kombinovaná technika, plátno, 2001, 46,5 x 60 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: Náhodný či nenáhodný pohyb hmyzu či havěti kolem nás je jako podobenstvi životních cest některých úspěšných a některých méně a dejme tomu i třeba pošetilých pohybů, jen hlavně aby …

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Vodník - Sputnik

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:06

    kombinovaná technika, plátno, 1997, 60,5 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: obraz Vodník-Sputnik je z cyklu holografické vize budoucnosti, a je inspirován pohádkou v TV a také vizionářským filmem Strange Days, který předběhl svou dobu a zabýval se holog…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ivana Svobodová

    Balanc

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:07

    tiskařská barva, akryl, monotyp, 2018, 82 x 58 cm, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Klára Trnková

    Babiččino podkroví

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:08

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 626

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:09

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Studie dvou postav

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:10

    tužka, papír, 24 x 18 cm, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V hospodě

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:11

    tuš, papír, 12 x 10,5 cm, monogr. PD A., rám, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:12

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 630

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:13

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 631

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:14

  • Hugo Boettinger (Dr. Desiderius)?

    (1880-1934)

    Motýlích křídel vánek

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:15

    akvarel, papír, 37 x 24 cm, monogr. PD, na zadní straně popsáno: z majetku prof. Josefa Lieslera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Zdenka Braunerová?

    (1862-1934)

    V Roztokách

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:16

    tuš, papír, 1884, 14,7 x 23 cm, monogr. PD ZB , rám, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Čapek

    Žebračka II

    Položka č.: 634

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:17

    linořez, 13 x 5,6 cm