-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:28
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Adensamová
(1959)
Koně
Položka č.: 281063Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:16
lept, 1982, 12 x 7,4 cm, sign. PD Adensamová 82, rám, č. 1/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Maskovaný keřík
Položka č.: 281819Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:13
tuš, papír, 30,4 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
Položka č.: 274357Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:12
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoční přání
Položka č.: 278861Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:56
dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
Položka č.: 278845Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:42
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 264692Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48
olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:44
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:18
lept, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280756Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:16
lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Chrlič
Položka č.: 280727Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:42
dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 280726Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:40
dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Zlatý skarabeus
Položka č.: 280687Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:08
litografie, 15,8 x 9,2 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Balady a romance
Položka č.: 280682Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:02
dřevoryt, 1925, 13,8 x 9,5 cm, PD značeno ve štočku ŠTF, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžená Praha
Položka č.: 279949Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:03
olej, karton, 11,5 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923)
Orchidej
Položka č.: 274613Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:18
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Kentaur ve Valdštejnské zahradě
Položka č.: 262216Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:50
lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tognotti
U vody
Položka č.: 281798Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Augusta
Borovice u potoku
Položka č.: 279078Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:00
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kahoun
Stavení
Položka č.: 281794Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:15
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Kahoun
Silnice
Položka č.: 281793Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:16
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Karel Laube
(1888-?)
Osvětlená krajina
Položka č.: 279828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:22
pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Krajina
Položka č.: 281785Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:04
olej, karton, 12 x 15,5 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daněk
Mýtina
Položka č.: 281839Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:02
olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Luční krajina
Položka č.: 281835Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U řeky
Položka č.: 281836Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO