• Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13

    olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Lacina

    (1908)

    Mokrý sníh u Polánek

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:10

    olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Lacina

    (1908)

    Břízy v poli

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:09

    olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Häring

    (1952)

    Krajina ze Sibiře

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:57

    olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Häring

    (1952)

    Krajina ze Sibiře

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:56

    olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luděk Pešek

    (1919-1999)

    Zelená Hora

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:43

    olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Andrle

    (1904-1967)

    Chalupa

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42

    olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám, soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pavlík

    (1905-1991)

    Krajina

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:26

    olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo, soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Tůň

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:19

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajinka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:02

    olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Weigl

    Vřesová studánka

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:59

    olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:43

    olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    U moře

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16

    olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roberto Formigoni

    Serie Dei Globe

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:32

    kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roberto Formigoni

    Tulák v krajině

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:31

    kombinovaná technika, papír, 49 x 69 cm, sign. DU Formigoni 93, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Mužíková - Šetková

    (1916-1993)

    Stará katovna

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:21

    olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Ondráška

    Ptačí hnízdo

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:17

    litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Pejchl

    (1901-1973)

    Starý hřibotov v zimě

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:12

    olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Cesta

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Motyčka

    (1904-1984)

    Dům u Hroznů

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:34

    tempera, lepenka, 1938, 69 x 61 cm, sign. PD Motyčka 1938, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Martínek

    (1873-1964)

    Kvetoucí Janovec u Příbramy

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:31

    olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gareis

    (1837-1922)

    Turnov

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:21

    olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Hradčany

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Kohout

    Žně u Sedlčan

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Růžička

    Kompozice

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19

    olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Českomoravská vysočina

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44

    akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Klos

    (1883-?)

    Náves

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02

    olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vlasák

    Sbíraní brambor

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38

    olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Nepomucký

    (1895-1948)

    U Jizery

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:23

    akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chryzantémy

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36

    olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

Instagram

Facebook