• Josef Lada

    (1887-1957)

    Modlitba - jaro

    Položka č.: 236809

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:13

    knižní litografie, 14 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Položka č.: 236810

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:14

    knižní litografie, 15 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Z nočních chodeb

    Položka č.: 236811

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:15

    litografie, 2005, 36 x 27 cm, sign. PD Z. Malénková 2005, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Lesní cesta

    Položka č.: 236812

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:16

    olej, plátno, 67 x 59,5 cm, sign. PD G. S. Maran, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Lesní krajina

    Položka č.: 236813

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:17

    olej, plátno, 78 x 109 cm, sign. LD, rám, poškozeno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vlčí máky

    Položka č.: 236814

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:18

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Krajina s alejí

    Položka č.: 236815

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:19

    akvarel, papír, 1979, 27,5 x 43,5 cm, monogr. PD ... Maj 1979, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 236816

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:20

    olej, kartob, 35 x 45 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Gejša

    Položka č.: 236817

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:21

    tisk, 79 x 49 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Rybník Stříbrný

    Položka č.: 236818

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:22

    litografie, 1980, 38,5 x 53,5 cm, sign. DU K. Oberthor 80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Upřímně řečeno, Kudrne, čekali jsme od tebe víc než jen 8. místo!

    Položka č.: 236819

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:23

    tuš, papír, 24 x 33 cm, po okrajích tiskové značky , mírně zažloutlý papír, na papíře drobné skvnky, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Příhoda

    Vlašimská brána

    Položka č.: 236820

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:24

    olej, sololit, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Příhoda, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236821

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:25

    monotyp, papír, 2018, 16 x 11 cm, sign. PD Jiří Salajka 2018

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236822

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236823

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236824

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236825

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:29

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaromír Skřivánek

    V lese

    Položka č.: 236826

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Benátská ulička

    Položka č.: 236827

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:31

    novotisk, 19,7 x 10 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Mořská panna

    Položka č.: 236828

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:32

    akvarel, papír, 1966, 41 x 27,3 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Ležícící

    Položka č.: 236829

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:33

    akvarel, papír, 1966, 40,8 x 27,2 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Jezdci na koních

    Položka č.: 236830

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:34

    tužka, akvarel, papír, 1985, 22,4 x 30,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papí, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Dámy v parku

    Položka č.: 236831

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:35

    tužka, akvarel, papír, 1967, 40,8 x 27,4 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papí, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Rybář

    Položka č.: 236832

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:36

    tužka, akvarel, papír, 1967, 28,3 x 39 cm, sign. PD Tomek 67, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 236833

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:37

    akvarel, papír, 1969, 43,2 x 30,4 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Na břehu

    Položka č.: 236834

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:38

    akvarel, papír, 1953, 35,2 x 46,3 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Zrcadlení

    Položka č.: 236835

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:39

    akvarel, papír, 31,1 x 22,5 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Modrá postava

    Položka č.: 236836

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:40

    akvarel, papír, 1986, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 236837

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:41

    linoryt, 1978, 21,5 x 11,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 236838

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:42

    linoryt, 1978, 26,5 x 12,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)