• Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Krajina

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:30

    kombinovaná technika, papír, 15 x 20 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Šero

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:33

    tempera, papír, 47,5 x 33 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chyšecko

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 10.700 CZK (428 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:36

    olej, karton, 42 x 29,5 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.700 CZK (428 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chýšecko se probouzí

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:39

    tempera, papír, 48 x 33 cm, sign. DU V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Žena

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:42

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Elegán

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 23.800 CZK (952 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:45

    tempera, papír, 40,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 23.800 CZK (952 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ostražitost

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:48

    tempera, papír, 39 x 32 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Parný den

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 9.700 CZK (388 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:51

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.700 CZK (388 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava v červeném

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:54

    tempera, papír, 45 x 33 cm, sign. LD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na stole

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 17:57

    olej, sololit, 40 x 37 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Přeludy

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:00

    tempera, papír, 31,5 x 28 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Výsek noční krajiny

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:03

    tempera, papír, 44 x 31,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    V krajině něhy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:06

    tempera, papír, 47 x 33 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:09

    kombinovaná technika, papír, 43 x 30,5 cm, sign. PD Rožánek V., soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:12

    tempera, papír, 45 x 33 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:15

    tempera, papír, 48 x 31,5 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 10.350 CZK (414 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:18

    tempera, papír, 48,5 x 33 cm, Sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.350 CZK (414 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:21

    kombinovaná technika, papír, 62,5 x 44 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:00

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:05

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:10

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:15

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:20

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:25

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:30

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:35

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:40

    originální klasická černobílá fotografie, 1999, 37,5 x 53 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:45

    originální klasická černobílá fotografie, 2003, 44,5 x 43,5 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková 2003

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:50

    originální klasická černobílá fotografie, 2003, 44,5 x 43,5 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková 2003

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 18:55

    originální klasická černobílá fotografie, 2003, 44,5 x 43,5 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková 2003

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook