• Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237058

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:20

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237059

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:22

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 237060

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:24

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 237061

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:26

    litografie, 61 x 47 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 237063

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:28

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    Položka č.: 237066

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:30

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Klec(PF 2006

    Položka č.: 237067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:32

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Nováka, A. Fišárka a A. Pelce na VŠUP, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    Položka č.: 237068

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:34

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery "Stopy", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:36

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    Položka č.: 237070

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:38

    litografie, 31 x 23,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stěna

    Položka č.: 237071

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:40

    litografie, 1965, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD V. Sivko 65, pasparta, č. 37/50, pasparta otřepená , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Postavy

    Položka č.: 237072

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:42

    linoryt, 1966, 35,5 x 34,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 66, rám, č. 16/19, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, če…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 237075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:44

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 237076

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    Položka č.: 237078

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Doteky času

    Položka č.: 237079

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    Položka č.: 237082

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Štolfa

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 237083

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:54

    slepotisk, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E.Miléna, B. S. Urbana a V. Makovského na PedF a FF MU v Brně, člen UVU, TT klubu Brno, Bloku tvůrčích skupin a skupiny Parabola

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Černá hodina

    Položka č.: 237086

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:56

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Květ

    Položka č.: 237087

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:58

    dřevoryt, 1982, 22,5 x 15,8 cm, sign. DU, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zvěř

    Upálení Jan Husa

    Položka č.: 237088

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 00:00

    akryl, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. DU Zvěř 16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Karlův most (PF 1960 Dr. E. a ing. V. Zděnovcovi)

    Položka č.: 232679

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:02

    dřevoryt, 13,8 x 7,4 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybáři (PF 1960 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    Položka č.: 232680

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:04

    dřevoryt, 13,4 x 8,8 cm, sign. DU Jan Halla, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Týnský chrám (PF 1969 Josef Voseček)

    Položka č.: 232682

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:06

    lept, 1968, 19,3 x 10 cm, sign. DU Knobloch, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 232683

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 232684

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Na koni (PF 1987)

    Položka č.: 232685

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:12

    linoryt, 1986, 19,8 x 11,7 cm, sign. DU Nesrovnal, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Odpočívající dívka (PF 1965 Ing. Jan Karásek)

    Položka č.: 232686

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:14

    dřevoryt , 1964, 5,5 x 11 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 232687

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:16

    dřevoryt , 1964, 6,8 x 8,7 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Nepasický

    Mořská panna (PF 1968)

    Položka č.: 232688

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:18

    linoryt, 1967, 8,2 x 6,3 cm, sign. DU Blanka a Jiří Nepasický, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)