-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Klaun
Položka č.: 281923Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:27
serigrafie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 51/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:14
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívka u tůně
Položka č.: 278857Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:48
dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Hlavy
Položka č.: 278848Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:44
lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:26
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:16
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Špachtle a motýl
Položka č.: 253921Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:00
tuš, papír, 1971, 11,7 x 10 cm, sign. PD Ax. 71, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Viadukt
Položka č.: 262685Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:28
dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Dveře Hollaru
Položka č.: 281870Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:01
litografie, 1994, 12,5 x 9 cm, sign. PD Jiří Bouda 94, č. 160/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Intimita
Položka č.: 281869Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:00
lept, 1994, 11,7 x 8,3 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Horálková
(1955)
Ikaros
Položka č.: 278080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:25
lept, 1993, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váňa
(1911-1997)
Řeka
Položka č.: 247082Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:49
litografie, 1988, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa 88, autorský tisk
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Horčička
(1948)
Safari IV.
Položka č.: 246250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:26
linoryt, 1982, 33,3 x 35,4 cm, sign. PD Horčička 1982, 14/25, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Tajtrlík
Položka č.: 246162Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:17
tuš, papír, 1980, 44,2 x 33,2 cm, sign. PD Jan Hejda 80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Objekty
Položka č.: 244764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:18
tisk, 1976, 44,2 x 32,5 cm, sign. PD Jan Hejda 76, 20/55, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Hra na štěstí
Položka č.: 244763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:19
tisk, 1985, 43,4 x 36,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 42614, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét mladého muže
Položka č.: 242515Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:23
tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 242510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:25
tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jezero
Položka č.: 279037Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:18
akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934)
Dívka
Položka č.: 275816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:42
dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal
(1933)
Filmová postava
Položka č.: 237801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28
lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojíni
Položka č.: 234190Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Orloj
Položka č.: 234189Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:19
fix, papír, 42,8 x 61 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Medvědov - S kamenem po hrázi
Položka č.: 234188Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:20
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Horská krajina
Položka č.: 234187Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:21
fix, papír, 42,8 x 60,7 cm, ve spodní části mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Růže
Položka č.: 228680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26
olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 213148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:10
lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Zima
Položka č.: 205039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO