• Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Sedící akt (PF 1988)

    Položka č.: 232689

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:20

    litografie, 1987, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé) II.

    Položka č.: 232691

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:22

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Na Kokořínsku

    Položka č.: 232699

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sl. Macháček

    Les

    Položka č.: 232700

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:26

    olej, plátno, 1932, 65,5 x 48,5 cm, sign. LD Sl. Macháček 36, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • J. Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 232702

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:28

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám, antiqari.at Radhošťská

  • J. Kincl

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:32

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, antiqari.at Radhošťská

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232705

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:36

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    Položka č.: 232710

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:38

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Trumpetistka (P.F.1968)

    Položka č.: 232711

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:40

    dřevoryt, 1967, 9,6 x 6,7 cm, sign. PD JosefHodek 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 232713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s můrou

    Položka č.: 232715

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:44

    litografie, 1979, 11,2 x 17,2 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1980, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Sfinga

    Položka č.: 232717

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:46

    litografie, 1973, 17 x 12 cm, DU text autora: P.F. 1974 a srdečně díky za dopis a za milé blahopřání od vzácného přítele - básníka! S mnoha pozdravy a pěkným poručením mil. paní. Tvůj B.S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, st…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Princezna se lvem (Exl Dr. Ivo Štěpanovský)

    Položka č.: 232738

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:48

    lept, 8,5 x 6,6 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Karta

    Položka č.: 232741

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:50

    litografie, 1986, 13,5 x 9,2 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 164/200, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Pražský hrad

    Položka č.: 232743

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:52

    litografie, 9 x 13,5 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 35/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Sv. vít

    Položka č.: 232745

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:54

    litografie, 8,3 x 17,6 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 64/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 232889

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:00

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 232890

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:02

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:04

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 232967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:06

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 232973

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:08

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:12

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    Položka č.: 233037

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:14

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 233038

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 233039

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:18

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu