• W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    Položka č.: 242411

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Paták

    Smrk

    Položka č.: 280969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:15

    litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Z knih V. Rudla

    Položka č.: 280741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:56

    dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Junek

    Bez názvu

    Položka č.: 280718

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:26

    zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:56

    litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280674

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:54

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:52

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 281786

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:39

    olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kameníci

    Položka č.: 265878

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:26

    suchá jehla, 12,6 x 13,9 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce pokrčenáý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Jezdec

    Položka č.: 265877

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:24

    suchá jehla, 9 x 12,2 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    Položka č.: 257058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:52

    litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Petra Straková

    Figurky

    Položka č.: 257057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21

    litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumila Letochová

    Zatmění slunce

    Položka č.: 257056

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06

    litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Dvořáková

    (1954)

    Mouchy

    Položka č.: 257055

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51

    litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook