• Antonín Vodák

    Zátiší II.

    Položka č.: 236870

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:14

    bromostříbrná fotografie, 58 x 44 cm, sign. PD Vodák, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Vodák

    Koruny

    Položka č.: 236871

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:15

    bromostříbrná fotografie, 57 x 47 cm, sign. PD Vodák, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Rifo (Rifat) Dobra

    Dívka s kolem a paraplíčkem

    Položka č.: 236872

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:16

    ručně kolorovaná fotografie, 1984, 27,7 x 27 cm, sign. PD Rifo Dobra, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Dostál

    Trpaslík

    Položka č.: 236873

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:17

    fotografie, 22,7 x 16,5 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Momentka

    Položka č.: 236874

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:18

    fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Na nákup

    Položka č.: 236875

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:19

    fotografie, 23 x 16,7 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Žena se psem

    Položka č.: 236876

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:20

    fotografie, 1977, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu popsáno autorem a opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Muž se psem

    Položka č.: 236877

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:21

  • Jiří Poláček

    (1946-2016)

    Žižkovské domy před demolicí

    Položka č.: 236878

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:22

    bromostříbrná fotografie, 1986, 39,5 x 29,8 (26,5 x 19) cm, sign. na zadní straně Jiří Poláček, na zadní straně popsáno, autor ve svém díle nezapře inspiraci přítelem Josefem Sudkem, pracoval s jeho kamerou, kterou od Sudka obdržel, Antikvariát Dlážděná, studium fotožurnalistiky na Univerzitě v Los …

  • Pavel Kopp

    Paestum

    Položka č.: 236879

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:23

    fotografie, 1974, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 236880

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:24

    fotografie, 1976, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

  • Pavel Kopp

    Gargano

    Položka č.: 236881

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:25

  • Pavel Kopp

    Neapol

    Položka č.: 236882

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:26

  • Pavel Kopp

    Řím

    Položka č.: 236883

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:27

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Sklo II.

    Položka č.: 236884

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:28

    bromostříbrná fotografie, 59,3 x 49,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál

    Holešovice - Výstaviště

    Položka č.: 236885

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:29

    bromostříbrná fotografie, 1975, 39,7 x 27,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno a značeno autorský razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 236886

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:30

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Položka č.: 236887

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:31

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 58 x 45 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Maršálek

    (1939)

    Položka č.: 236888

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:32

    bromostříbrná fotografie, 39 x 28,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Manželé - Lužický seminář

    Položka č.: 236889

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:33

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 34 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Nouzová brzda

    Položka č.: 236890

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:34

    bromostříbrná zvětšenina, počátek 60. let, 39,7 x 29 cm, na zadní straně značeno autorský razítkem, fotografie byla oceněna III. cenou na celostátní soutěži Humor a satira v Ledči nad Sázavou v roce 1963, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie v…

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 236891

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:35

  • František Dostál

    Muž s bubnem

    Položka č.: 236892

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:36

    bromostříbrná fotografie, 21,4 x 15,6 cm, sign. PD František Dostál, 19/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 236893

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:37

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Psí příběhy

    Položka č.: 236894

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:38

    bromostříbrná fotografie, 23,4 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 236895

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:39

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Caspari de Geus

    Alexander Dubček

    Položka č.: 236896

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:40

    fotografie, 1991, 35 x 24,8 cm, sign. PD Caspari 1991, na zadní straně autorský štítek, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zoponka

    Položka č.: 236897

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:41

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1959, 46 x 55,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Portrét muže s dýmkou

    Položka č.: 236898

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:42

    bromostříbrná fotografie, 25,2 x 37,4 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Stará žena - trojportrét

    Položka č.: 236899

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:43

    bromostříbrná fotografie, 26,3 x 53 cm, Antikvariát Dlážděná