• Paul Koruna

    Akd dívky se závojem

    Položka č.: 239916

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:09

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Keramika

    Položka č.: 239917

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:10

    bromostříbrná fotografie, 39,7 x 30,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Při práci

    Položka č.: 239918

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:11

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Maršálek

    (1939)

    Položka č.: 239919

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:12

    bromostříbrná fotografie, 28,5 x 27,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Curych

    Položka č.: 239920

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:13

    fotografie, 1968, 28,4 x 40 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Důvěrný rozhovor - Lausanne

    Položka č.: 239921

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:14

    fotografie, 1968, 22,2 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Jana Brejchová (s Terezkou)

    Položka č.: 239922

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:15

    fotografie, 1968, 22,8 x 30,2 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva

    Položka č.: 239923

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:16

    fotografie, 1972, 36,7 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva (Obuvník)

    Položka č.: 239924

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:17

    fotografie, 1972, 39,3 x 24,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Výzva

    Položka č.: 239925

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:18

    barevná fotografie, 27,5 x 35,5 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Cahoty

    Položka č.: 239926

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:19

    bromostříbrná fotografie, 46,5 x 46 cm, sign. na zadní straně Pokorný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    Položka č.: 239927

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 239928

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:21

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 239929

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:22

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    Položka č.: 239930

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:23

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Montgolfiéra

    Položka č.: 239931

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:24

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 59 x 41,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, grafika: jaroslav Švihla, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)