• W. Holl

    Lord Mansfield

    Položka č.: 242412

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:12

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Josef Ryant

    Položka č.: 280695

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:10

    litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    Sir Thomas Munro

    Položka č.: 268091

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:54

    mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • C. Cook

    Professor Wheatstone

    Položka č.: 268090

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:52

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Posselwhite

    Sir Richard Arkwright

    Položka č.: 268089

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:50

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    Položka č.: 242411

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Oupický

    Architektonický návrh (noční verze)

    Položka č.: 237291

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:59

    pastel, běloba, černý papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Oupický

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Z knih V. Rudla

    Položka č.: 280741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:56

    dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Junek

    Bez názvu

    Položka č.: 280718

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:26

    zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:56

    litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280674

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:54

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook