• Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Portrét umělcovy matky sedící u stolu

    Položka č.: 229842

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:35

    lept, 1631, 14,7 x 12,8 cm, značeno LU v desce R L f., tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 196, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marcus Sadeler

    (1614-?)

    San Giorgio in Velabro (Z cyklu Římské veduty)

    Položka č.: 229843

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:36

    mědirytina, 17. století, 16 x 27,5 cm, značeno PD v desce Marco Sadeler excudit, na zadní straně razítko Geschichte d. Deutschen in Böhmen, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Lady Macbeth

    Položka č.: 229844

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:37

    mědirytina, 19. století, 17,3 x 13,2 cm, značeno LD v desce K. Meadows a LD W. H. Mote, Macbeth, Act 2, Sc. 2, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. W. Wright/B. Eyles

    Lady Grey (Jindřich VI.)

    Položka č.: 229845

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:38

    mědirytina, 19. století, 16,4 x 13 cm, značeno LD v desce J. W. Wright a PD B. Eyles, Henry 6th pt 3, Act 3, Sc.2, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • William Henry Egleton

    (1833-1862)

    Porcie, Brutova manželka (Julius Caesar)

    Položka č.: 229846

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:39

    mědirytina, 19. století, 16,6 x 13,1 cm, značeno LD v desce J. W. Wright a PD W. H. Egleton, Julius Caesar, Act 2, Sc. 1, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. W. Wright/J. Brown

    Silvia (Dva šlechtici z Verony)

    Položka č.: 229847

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:40

    mědirytina, 19. století, 16,7 x 13 cm, značeno LD v desce J. W. Wright a PD J. Brown, Two Gentlemen of Verona, Act 4, Sc. 2, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • William Henry Egleton

    (1833-1862)

    Constance (Král Jan)

    Položka č.: 229848

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:41

    mědirytina, 19. století, 16,8 x 13,1 cm, značeno LD v desce J. W. Wright a PD W. H. Egleton, King John, Act 3, Sc. 1, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. W. Wright/B. Eyles

    Johanka z Arku (Jindřich VI.)

    Položka č.: 229849

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:42

    mědirytina, 19. století, 19,5 x 13 cm, značeno LD v desce J. M. Wright a PD B. Eyles, Henry 6th pt 1, Act 5, Sc. 4, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • William Henry Egleton

    (1833-1862)

    Markéta (Mnoho povyku pro nic)

    Položka č.: 229850

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:43

    mědirytina, 19. století, 19,4 x 12,6 cm, značeno LD v desce J. W. Wright a PD W. H. Egleton, Much Ado About Nothing, Act 3, Sc. 4, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Koně v trysku

    Položka č.: 229851

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:44

    litografie, 19. století, 14,6 x 21 cm, značeno v tisku, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jules Hénault

    (1859-1909)

    Ah! les sales corbeaux

    Položka č.: 229852

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:45

    litografie, 1899, 46,3 x 35,9 cm, značeno DU na kameni Jules Hénault, téma francouzského antiklerikalismu, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky, mimo tisk zašpiněný papír, okraje mírně otrhané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Édouard Couturier

    (1871-1903)

    Le Calvaire du Mineur

    Položka č.: 229853

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:46

    litografie, 1907, 42,1 x 29,6 cm, značeno PD na kameni Couturier 1907, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky a štítek s popisem, text: -Tirez salauds!... ca meparonera du coup de grisou, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oswald Heidbrinck

    (1858-1914)

    Les Bienheureux

    Položka č.: 229854

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:47

    litografie, kolem 1900, 39,7 x 30,6 cm, značeno PD na kameni Heidbrinck, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky a štítek s popisem, text: Les Bienheureux Nous possedons un superbe Pont Alexandre!, při okrajích mírně zašpiněný a natrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Georg Hertel

    (1700-1775)

    Starší muž

    Položka č.: 229855

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:48

    ocelorytina, 14,5 x 12 cm, značeno v desce PD J. G. Hertel exc. AV, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Francois I. Chereau

    (1680-1729)

    Phillippe d´Orleans

    Položka č.: 229856

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:49

    mědirytina, 25,5 x 17,7 cm, značeno LD J. B. Santerre pinxit. a PD Fr. Cherau scuplsit., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    (1606-1669)

    Lovec

    Položka č.: 229857

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:50

    lept, 1653, 13 x 15,5 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 314, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét

    Položka č.: 229858

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:51

    lept, 1929, 17 x 15 cm, značeno LN v desce Rembrandt, tisknuto z kopie původní desky, značeno DU No 230, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Neurčený autor (Rakousko)

    ( )

    Salcburg

    Položka č.: 229859

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:52

    lept, 18,2 x 27,8 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andréas Geiger

    (1765-1856)

    Nápadníci (výjev z Grillparzera)

    Položka č.: 229860

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:53

    mědirytina, 19,8 x 24,5 cm, značeno LD v desce Schmutzer del. and RD A. Geiger sc., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1606-1669)

    The Goldweighers Field (Das Landgut des Goldwägers)

    Položka č.: 229861

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:54

    lept, 1651, 11,8 x 31,8 cm, značeno LD v desce Rembrandt. 1651, rám, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No , Antikvariát Dlážděná

    Připíjení Králi

    Položka č.: 229862

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:55

    mědirytina, 16,6 x 19,6 cm, značeno LD nečitelně, rám, Albions Gastmahl, im Jahr 571., místy pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Holdování Kateřině

    Položka č.: 229863

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:56

    lept, 22,5 x 60 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích natržený papír (cca 3 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Marco Moro

    (1817-1885)

    Benátky - Sala del Collegio

    Položka č.: 229864

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:57

    kolorovaná litografie, 1859, 23 x 30,3 cm, značeno LD na kameni M. Moro dis. a PD Venezia Lit. Brizeghel 1859, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Jan Žižka z Kalicha

    Položka č.: 229865

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:58

    reprodukce, 58 x 45 cm, značeno PD v tisku M. Aleš 1908, rám, stará ofsetová reprodukce, tisk Neotypie unie, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycháze…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 229866

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:59

    lept, 1952, 19,5 x 33,5 cm, sign. PD Sukdolák 52, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Kovář

    (1899-1950)

    Portrét muže

    Položka č.: 229867

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:00

    lept na japanu, 1923, 29,6 x 25,8 cm, sign. PD V. Kovář 23, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a M. Švabinského na AVU v Praze, člen spolku Tatran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Alegorický motiv

    Položka č.: 229868

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:01

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Oběti války

    Položka č.: 229869

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:02

    dřevoryt, 22,8 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    Položka č.: 229870

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:03

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    A. Sova: Pankrác Budecius, kantor

    Položka č.: 229871

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:04

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)