• E. Höfer

    Bretaň

    Položka č.: 225291

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:26

    mědirytina, 10 x 15,5 cm, PD značeno E. Höfer, vydal Gottlieb Haase, Söhne, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Toledo

    Položka č.: 225292

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:28

    mědirytina, 9,5 x 14,2 cm, vydal Gottlieb Haase, Söhne, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Frans van Mieris

    (1635-1681)

    Malíř

    Položka č.: 225293

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:30

    mědirytina, 17 x 12,7 cm, LD značeno Fr. Mieris, vyryl A. H. Payne, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Romantická scéna

    Položka č.: 225294

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:32

    anaplast, 50 x 97,5 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Riedl

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 225295

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:34

    olej, plátno, 66 x 96 cm, sign. PD J. Riedl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    Položka č.: 225296

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:36

    sítotisk, 80. léta, 23 x 31 cm, sign. PD Benetka, č. 20/23, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Návštěva v atelieru

    Položka č.: 225297

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:38

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    Položka č.: 225298

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:40

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Položka č.: 225299

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:42

    suchá jehla, 23,3 x 13 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Schodiště

    Položka č.: 225300

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:44

    suchá jehla, 24,8 x 16,9 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Don Quijote s prasaty

    Položka č.: 225301

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:46

    suchá jehla, 1955, 24,5 x 15,8 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Zima

    Položka č.: 225302

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:48

    olej,karton , 21,5 x 29,5 cm, sign. LD J. Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Ohnivá louka

    Položka č.: 225303

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:50

    olej, papír, 1952, 22 x 30 cm, sign. PD J. Černý 52, rám, nalepeno na kartonu, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Erich Kaizr

    (1919-?)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 225304

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:52

    kvaš, lepenka, 1960, 29 x 85 cm, sign. PD E. Kaizr 60, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Postava ženy

    Položka č.: 225305

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:54

    lavírovaná tuš, papír, 20,4 x 10,4 cm, LD monogr. HŠŽ, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Starý mnich

    Položka č.: 225306

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:56

    tužka, tuš, akvarel, papír, 26,8 x 29,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rozloučení

    Položka č.: 225307

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 22:58

    tužka, tuš, akvarel, papír, 20,8 x 29,5 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 225308

    Plánované ukončení: 26. 07. 2018 23:00

    lept, 9 x 6,2 cm, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)