• P. Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 227059

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:36

    pastel, papír, 1940, 35 x 39 cm, sign. LD P.Strnadel 40, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Arthur Müller

    Přístav

    Položka č.: 227060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:38

    olej, plátno, 43,5 x 58,5 cm, sign. LD Arth. Müller, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1974)

    Kyjovské kroje

    Položka č.: 227061

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:40

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1952, 44 x 29,5 cm, sign. LD J.J. Kamenický 52, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Česáč

    Položka č.: 227062

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:42

    kolorovaná litografie, 34 x 49 cm, rám, lehce pokrčený, zašpiněný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Lom Prosetín

    Položka č.: 227063

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:44

    olej, papír, 27,5 x 58 cm, sign. PD Mahrla, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Cyril Bouda

    Brno

    Položka č.: 227064

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:46

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Městské zákoutí

    Položka č.: 227065

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:48

    litografie, 14 x 20,5 cm, sign. PD Jana Reinerová , rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Prašná brána

    Položka č.: 227066

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:50

    litografie, 30 x 21,3 cm, sign. PD VKubašta, rám, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Poslední dražitel: ID3058 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Prašná brána

    Položka č.: 227067

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:52

    lept, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Jiří Chadima

    Rybáři na nábřeží

    Položka č.: 227068

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:54

    litografie, 1986, 14,3 x 41,8 cm, sign. PD Chadima 86, rám, č. 5/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Muzikanti

    Položka č.: 227069

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:56

    pero, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Adamec, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jiří Chadima

    Vyšehrad

    Položka č.: 227070

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 22:58

    litografie, 1973, 14,5 x 41 cm, sign. PD Chadima 73, rám, č. 48/60, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Gustav Sýkora

    Vinobraní Neapol

    Položka č.: 227071

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:00

    tužka, akvarel, papír, 36,5 x 37,5 cm, PD monogr. G. S., rám, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Tři pradleny

    Položka č.: 227072

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:02

    akvarel, papír, 1943, 18,7 x 24,4 cm, sign. LD B. Ullrych 43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář s úlovkem

    Položka č.: 227073

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:04

    akvarel, papír, 1922, 9,9 x 11,6 cm, sign. PD B. Ullrych 22, papírová pasparta, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka na trávě

    Položka č.: 227074

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:06

    tuš, akvarel, olej, papír, 1944, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s bílým šátkem

    Položka č.: 227075

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:08

    akvarel, papír, 30,1 x 22,1 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu kresba tuší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s kozou

    Položka č.: 227076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:10

    akvarel, papír, 1943, 21,3 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, při okrajích lehce roztřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s motykou

    Položka č.: 227077

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:12

    olej, plátno, 25,3 x 12,5 cm, vepředu LD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Položka č.: 227078

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:14

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Šíp

    Položka č.: 227079

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:16

    litografie, 1978, 17,3 x 12,2 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Tváž ženy

    Položka č.: 227080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:18

    linoryt, 1978, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Lacigová

    (1928-_?)

    Kostelík

    Položka č.: 227081

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:20

    litografie, 9,8 x 16,2 cm, sign. PD M.Lacigová, č.140/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 227082

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:22

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Věže (Ex Libris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:24

    dřevoryt, 8,2 x 6,7 cm, vzadu potištěno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Náměstí (Ex LIbris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227084

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:26

    dřevoryt na hedvábném papíře, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Otáčení kolem

    Položka č.: 227085

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:28

    dřevoryt na hedvábném papíře, 11,8 x 8,8 cm, v pravém horním rohu papír ušpiněn od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Maska

    Položka č.: 227087

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:32

    litografie, 16 x 11,5 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 227088

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 23:34

    lept, 10 x 4,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č.9/55, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)