-
Daníček M. Král
Zimní krajina
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:00
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daníček M. Král
Zima
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01
olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bernard Daníček
Loď na moři
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Rybník v Králově poli
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Kostel v Králově poli
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04
litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jos. Tauš?
Panenská ulice
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:06
olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Davril
Zimní potok
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Jarní krajina
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10
olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Partie z Krkonoš
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:11
olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Pejchl
(1901-1973)
Starý hřibotov v zimě
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:12
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
SV. Jakub
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
Položka č.: 239063Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
Položka č.: 242411Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Lord Mansfield
Položka č.: 242412Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kaliště
Položka č.: 249521Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 255415Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Ještěd
Položka č.: 255416Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Palermo - rybí trh
Položka č.: 257030Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14
fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
Položka č.: 259921Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Stuchlík
(1941)
Stvůra
Položka č.: 260214Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18
lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Procházka
(1931)
Střechy
Položka č.: 260216Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20
dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Kytice růží
Položka č.: 262130Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:22
suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
Položka č.: 262131Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO