• Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    Položka č.: 937

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:20

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petra Oriešková

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:21

    litografie, 1986, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petra Oriešková

    Bez názvu II.

    Položka č.: 939

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:22

    litografie, 1986, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, při horním okraji mimo tisk skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petra Oriešková

    Bez názvu III.

    Položka č.: 940

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:23

    litografie, 1986, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 941

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:24

    4 x grafický list, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Krajkoví

    Položka č.: 942

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:25

    lept, 2003, 43,5 x 26 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 2003, č. 11/50, při pravém okraji mimo tisk několikrát natržený a pomuchláný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Proti zdi

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:26

    lept, 1972, 24,7 x 48,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1972, č. 27/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:27

    lept, 1982, 24,2 x 32,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 2005, č. 10/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 945

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:28

    litografie, 10,5 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 946

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:29

  • Pavel Roučka

    Zástavy

    Položka č.: 947

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:30

    kombinovaná technika, 30 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 948

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:31

    kombinovaná technika, 27,3 x 20,5 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • František Říha

    (1910-1986)

    Lipan

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:32

    lept, 1957, 19 x 22 cm, sign. PD František Říha, č. 17/20, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Saska

    Krajina s hradem

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:33

    lept, akvatinta, 33 x 49,5 cm, sign. PD Josef Saska, č. 3/20, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 951

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:34

    serigrafie, 23 x 32,5 cm, sign. LN seydl, č. 158/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kouká na mě vrba

    Položka č.: 952

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stohem

    Položka č.: 953

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:36

    lept, 1956, 24 x 32 cm, sign. PD V. Sivko 1956, LD věnování: Milému příteli ing. Václavu s mnoha vzpomínkami přátelsky V. Sivko, lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29…

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Novoroční hračka (PF 1968)

    Položka č.: 954

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:37

    serigrafie, 1967, 45 x 33 cm, sign. PU V. Sivko, přeložený, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Zrození stromu (PF 1973)

    Položka č.: 955

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:38

    litografie, 1972, 14,5 x 9 cm, sign. PD V. Sivko, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dlouhý nos

    Položka č.: 956

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:39

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Černé ovce rodiny

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:40

    litografie, 43 x 32,3 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, č. 64/70, LD připsáno autorem: Pepíkovi H. přátelsky / Kozel 1981, levý dolní roh nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Modlitba

    Položka č.: 958

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:41

    litografie, 24,3 x 17 cm, sign. DU vladSuchánek, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Rozhraní

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:42

    litografie, 1988, 43 x 56,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 97/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý a v horní části mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen…

  • Eva Natus Šalamounová

    Želvy

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:43

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Chalupa

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:44

    lept, 1937, 10,1 x 12,2 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 37, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Velčovský

    Podzim

    Položka č.: 962

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:45

    litografie, 2002, 24 x 18,4 cm, sign. PD Velčovský , č. 64/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Achát

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:46

    akvatinta, 1991, 36,6 x 26,2 cm, sign. PD B Votavová 91, č. 14/17, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Čas ticha

    Položka č.: 964

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:47

    akvatinta, 1993, 37,5 x 28,4 cm, sign. PD B Votavová 93, č. 8/21, zezadu na papíru autorské razítko, na okraji papíru několik malých čárek nakreslených obyčejnou tužkou;+ nahoře u okraje papíru nalepen kousek lepící pásky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Jádro

    Položka č.: 965

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:48

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír tesně pod grafikou nepatrně odřen , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Kámen a voda

    Položka č.: 966

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:49

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,3 cm, č. 11/15, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky