• František Pon

    Modrá a šedá kočka

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:11

    litografie, 2007, 41 x 45, 5 cm, sign. PD František Pon 2007, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Pon

    Zrzavá kočka

    Položka č.: 1091

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:12

    litografie, 2009, 49 x 37, 5 cm, sign. PD František Pon 2009, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Pon

    Kočka

    Položka č.: 1092

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:13

    Odhadní cena: v CZK

  • Miroslav Pošvic

    Trny

    Položka č.: 1093

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:14

    litografie, 1998, 39, 5 x 28, 5 cm, sign. PD M. Pošvic 98, autorský tisk, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Miroslav Pošvic

    Zážeh starého citovce

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:15

    litografie, 1995, 43,5 x 54 cm, sign. PD Miroslav Pošvic, 21/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Pražan

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:16

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (556 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eva Procházková

    Sedící postava

    Položka č.: 1096

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:17

    lept, 24,8 x 24,6 cm, sign. PD Eva Procházková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Prokop

    (1889-1969)

    Vystěhovalci

    Položka č.: 1097

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:18

    litografie, 1939, 15,5 x 17 cm, značeno na desce LD J. Prokop, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Stanislav Příhoda

    Vlašimská brána

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:19

    olej, sololit, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Příhoda, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Ptáček

    Před katastrofou

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:20

    litografie, 2012, 57,7 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám, č. 62/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Ptáček

    Bugatti

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:21

    litografie, 2009, 24,5 x 36 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 1101

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:22

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 14/100

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Dana Puchnarová

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 1102

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:23

    litografie, 2001, 17 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 01, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy

    Položka č.: 1103

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:24

    litografie, 1945, 32 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 53/300, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Šárka Radová

    Věž

    Položka č.: 1104

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:25

    porcelán, v. 18,5 cm, značeno Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Libeňský železniční most

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:26

    dřevoryt, 25,8 x 34,74 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    Labyrint I.

    Položka č.: 1106

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:27

    serigrafie, 1998, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Rathouský 1998, 5/25, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jana Reinerová

    Zimní motiv

    Položka č.: 1107

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:28

    litografie, 27,2 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jana Reinerová

    Na slunci

    Položka č.: 1108

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:29

    litografie, 28,3 x 35,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při levém okraji mírně zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jana Reinerová

    Praha - Malá Strana

    Položka č.: 1109

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:30

    litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 119/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Auguste Renoir

    (1841-1919)

    Le chapeau épinglé

    Položka č.: 1110

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:31

    litografie, 27,5 x 22 cm, značeno PD na kameni Renoir 97, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5238 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Auguste Renoir

    (1841-1919)

    Baigneuse debout

    Položka č.: 1111

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:32

    litografie, 27 x 20 cm, monogr. PD na kameni AR, rám, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

  • Michael Rittstein

    Doma je doma

    Položka č.: 1114

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:37

    soubor 8 litografií, 19 x 24 cm, sign. na zadní straně souboru M. Rittstein, Edice Folio,svazek č. 4, výtisk č. 9 litografie vytiskl Vratislav Ševčík, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení No…

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Michael Rittstein

    Loubí

    Položka č.: 1115

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:38

    litografie, 2000, 20 x 28,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 14/100, soupis Hédervári č. 124, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Odhadní cena: v CZK

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Na stavbě I.

    Položka č.: 1116

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:39

    litografie, 1971, 25,8 x 37 cm, sign. PD Rotrekl 71, 37/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar

    Odhadní cena: v CZK

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Na stavbě II.

    Položka č.: 1117

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:40

    litografie, 1971, 25,8 x 37 cm, sign. PD Rotrekl 71, 141/200, při okrajích mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Roučka

    Eva

    Položka č.: 1118

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:41

    litografie, 1978, 53, 5 x37, 5 cm, sign. PD Pavel Roučka 78, autorský tisk, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Roučka

    Hnízdo

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Roučka

    Hlava dívky

    Položka č.: 1120

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:43

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Roučka

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 16:44

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Odhadní cena: v CZK