-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Židovský hřbitov
Položka č.: 274922Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:34
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Masopust
Položka č.: 275213Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:36
akvatinta, 26 x 21,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina
Položka č.: 275323Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:38
akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Benedikt
(1952)
Žlutý ovál
Položka č.: 275517Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:40
litografie, 1995, 58 x 62,5 cm, sign. PD Benedikt 95, č. 63/98, při pravém dolním rohu lehounká šmouha, pravý horní růžek lehce ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražsk…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934)
Dívka
Položka č.: 275816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:42
dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky
Položka č.: 276866Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:44
lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Přízeň
Položka č.: 276905Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:46
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Puberta
Položka č.: 276906Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:48
tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Pozdní příchod
Položka č.: 276907Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:50
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pešťák
(1910-2003)
Květiny ve váze
Položka č.: 277130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:52
pastel, papír, 27,3 x 25 cm, sign. PD Pešťáková, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Chrpy ve váze
Položka č.: 277131Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54
olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Květiny ve váze
Položka č.: 277132Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56
olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Portrét chlapce
Položka č.: 277353Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:58
lept, velkolosinský ruční papír, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s mašlí
Položka č.: 277354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:00
lept, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Gebauer
(1946)
Z výletu
Položka č.: 277599Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:02
tempera, tuš, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Harfista
Položka č.: 277670Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:04
suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Srdce
Položka č.: 277671Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:06
suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 277672Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:08
suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marta Taberyová
(1930-2019)
Nádoba s motivem bodláku
Položka č.: 277918Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:10
pálená hlína, 14 x 12 x 9,5 cm, sign. vzadu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Korint
Položka č.: 277969Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:12
suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtva…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Ležící akt
Položka č.: 278390Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:14
litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
La Salletta
Položka č.: 278770Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:16
litografie, 53 x 42 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 49/60, při okrajích lehce zažloutlý papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jezero
Položka č.: 279037Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:18
akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Holík
Krajina s rybníkem
Položka č.: 279038Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:20
akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Setkání
Položka č.: 280279Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:22
litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Souček
Negližé
Položka č.: 280280Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:24
akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Souček
Portrét dívky
Položka č.: 280281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:26
akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrozny
Položka č.: 280288Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:28
dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci s pohárkem
Položka č.: 280289Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:30
dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, v dolní pravé části papíru mimo tisk skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Strašák
Položka č.: 280384Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:32
akvatinta, 1992, 48,7 x 29,5 cm, sign. PD Čepelák 1992, 12/100, dole uprostřed popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO