• Haušek?

    Filipínské motivy

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:01

    2x tužka, kvaš, papír, 1990, oba 28 x 20 cm, oba sign. PD, 2x pasparta

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:02

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere le miroir

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:03

    litografie, 1973, 38 x 55,6 cm, uprostřed přeložený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:04

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Postava

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:05

    litografie, 1947, 38,7 x 19,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1947, č. 11, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Döbler

    (1788-1845)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 580

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:06

    kolorovaná mědirytina, 19 x 30,2 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí v Praze

    Položka č.: 581

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:07

    litografie, 40,5 x 40,5 cm, sign. PD KKostial, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Ve větru

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:08

    olej, plátno, 31 x 39 cm, sign. PD J. Bino, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Boulevard

    Položka č.: 583

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:09

    fix, akvarel, papír, 16,6 x 23,2 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Jan Brychta

    (1928-2013)

    Létající ryba

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:10

    tempera, papír, 1967, 42,5 x 47 cm, sign. PD Jan Brychta 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše a J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, poté prof. J. Kaplického a A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Exil

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:11

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Postava

    Položka č.: 586

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:12

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Tomáš Švéda

    Cizokrajný květ

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:13

    pastel, papír, 2008, 29 x 19,8 cm, sign. PD T. Švéda 2008, rám, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ladislav Placatka

    (1923-1986)

    Orientální zátiší

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:14

    olej, sololit, 50 x 40 cm, sign. LN Placatka, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, malba lehce znečištěna, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen skupiny Šmidrové a Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Pulec

    (1913-1999)

    Moře podle Knüpfera

    Položka č.: 589

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:15

    olej, deska, 45,5 x 87 cm, sign. PD F. Pulec, rám, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen JVU a UVU

    Poslední dražitel: ID5981 Historie příhozu

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    Položka č.: 590

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:16

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Na koni

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:17

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Položka č.: 592

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:18

    olej, překližka, 1967, 34,5 x 41,5 cm, sign. LN Josef Zamazal, rám, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Karty

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:19

    koláž, papír, 1998, 14 x 24 cm, sign. vzadu ve výřezu V. Janoušková 98, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    Položka č.: 594

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:20

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 595

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:21

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 596

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:22

    lept, 24,3 x 34,5 cm, sign. PD Pavelka, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Reprodukce obrazu Karla Chaby

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:23

    ofset, 1977, 84 x 59 cm, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 598

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:24

    tempera, kombinovaná technika, dřevo, 1993, 36,5 x 29 cm, sign. PD M. Hilský 93, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, absolvent scénického výtvarnictví na divadelní fakultě AMU

  • Vladimír Komárek

    Hráč na harfu

    Položka č.: 599

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:25

    suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU VKomárek 76, č. 23/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Voborský

    Ticho na rybníce

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:26

    kvaš, papír, 1941, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Voborský 941, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Hodonský

    Socha - rybník (studie k plastice)

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:27

    pastel, papír, 2007, 49 x 35 cm, sign. LD Hodonský 2007, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • František Hodonský

    Vodní závan

    Položka č.: 602

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:28

    pastel, papír, 2007, 41,5 x 60 cm, sign. DU Srpen 2007 Hodonský, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Dívčí akt

    Položka č.: 603

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:29

    pálená glazovaná hlína, v. 42 cm, značeno J. Lankáš, místy poškození, antiqari.at Radhošťská, žák J. Horejce a K. Dvořáka

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ležící

    Položka č.: 604

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:30

    uhel, papír, 1970, 47 x 64 cm, sign. PD Ronovský 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa