• Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Pocta Janu Palachovi

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 19599

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 19652

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • František Hodonský

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Zvi Tolkovsky

    Koloniálové

    Položka č.: 19633

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    Položka č.: 19674

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.200 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Jiří Chadima

    Podzim u řeky

    Položka č.: 19663

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, tempera, sololit, 2006, 21 x 49 cm, sign. PD Chadima 06, rám, vzadu autorský podpis, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Otto Placht

    Universo Shipibo

    Položka č.: 19632

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, reflexní barvy, plátno, 2010, 110 x 80 cm, sign. vzadu , dílo výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzi…

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 19671

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Franta Buben

    Nad Bečvou od Helfštýna, Hranicko

    Položka č.: 232867

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Ludvík Duchoslav

    (1834-1909)

    Položka č.: 225697

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:05

    tempera, papír, 32,5 x 35 cm, sign. PD F. L. Duchoslav, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Položka č.: 228952

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:10

    pastel, uhel, papír, 1951, 21,5 x 16,5 cm, sign. LD VFleissig 1951, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    Položka č.: 232841

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 232840

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Zátiší s jiřinami

    Položka č.: 232881

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:25

    olej, plátno, 1943, sign. PD B. Hanš 43, rám, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karla Hejnová - Talabardon

    (1922)

    Akce III.

    Položka č.: 226257

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:30

    tempera, papír, 39,5 x 44,5 cm, sign. PD karla Talabardon 68, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Hory v zimě

    Položka č.: 227142

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:35

    olej, karton, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám, malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Horký

    Čertovka

    Položka č.: 221362

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:40

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. LD Fr. Horký, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    Položka č.: 227304

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:45

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Václav Knotek (Juhas)

    (1891-1954)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 232883

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:50

    olej, karton, 31 x 41,5 cm, sign. LD Juhas, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Kostelecký

    Z Kameniček

    Položka č.: 232839

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 13:55

    olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD V. Kostelecký, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Košťál

    Kupky sena

    Položka č.: 232837

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojta Kyncl

    Peřeje

    Položka č.: 232860

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:05

    olej, karton, 1966, 49 x 70 cm, sign. PD Vojta Kyncl 66, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)