• Šedivec

    Čtenář (PF 1964 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 217269

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:54

    dřevoryt, 1963, 12,8 x 15,1 cm, sign. PD Šedivec 63, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:03

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý člověk

    Položka č.: 217427

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:06

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny po okrajích papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Manikuru!

    Položka č.: 217438

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:09

    tuš na papíře, 17, 5 x 23,5 cm, z cyklu " Unavení hrdinové" , lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Pařík

    Před publikem

    Položka č.: 217446

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    Položka č.: 217451

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    Položka č.: 217452

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:18

    propiska, 14,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Ženy

    Položka č.: 217453

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:21

    inkoustové pero, lavírka, 18 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Město

    Položka č.: 217454

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:24

    fix, papír, 17 x 25 cm, sign. PD J Pařík, hnědá skvrna velikosti 2 x 2 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Položka č.: 217553

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:27

    litografie, 1987, 8,1 x 19 cm, sign. PD A. Fuchs 87, č. 7/50

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 16: Zjevení předků

    Položka č.: 217583

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:30

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: ID3820 Historie příhozu

  • Hubert Kovařík

    (1888-1960)

    Ex libris Mojmír Helcelet

    Položka č.: 217710

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:33

    dřevoryt, 1936, 15,2 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská, studium Uměleckoprůmyslové školy ve Vídni, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Slavík

    Knihy o přírodě Břetislav Peterka

    Položka č.: 217713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:36

    dřevoryt, 1943, 9,8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Praha (Ex libris Pavlina Peterková)

    Položka č.: 217715

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:39

    dřevoryt, 1943, 6,2 x 11,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ex libris Marie Jančáková

    Položka č.: 217717

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:42

    dřevoryt, 7,8 x 5,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Slavík

    Motýl (Ex libris M. J.)

    Položka č.: 217718

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:45

    dřevoryt, 1941, 7,8 x 6,3 cm, sign. PD J. Slavík 41, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Krajina (Ex libris M. Jančáková)

    Položka č.: 217719

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:48

    dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. PD Fr. Mracký, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Slavík

    Karafiáty (Ex libris M J)

    Položka č.: 217721

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:51

    dřevoryt, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jiří Slavík , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    V lese (Ex libris Jaroslav Mrázek)

    Položka č.: 217726

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:54

    dřevoryt, 9,3 x 7,5 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Z oper R. Wagnera (Ex muzicis Vladimír Nop)

    Položka č.: 217727

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:57

    dřevoryt, 1944, 11,2 x 9 cm, sign. PD Kuneš 1944, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vlci (Ex libris Máňa Jančáková)

    Položka č.: 217735

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:00

    dřevoryt, 7,3 x 5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Harfenistka (Ex muzicis Břetislav Peterka)

    Položka č.: 217736

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:03

    dřevoryt, 1944, 12,5 x 10 cm, PD značeno ve štočku Č, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Váhy (Ex libris generál just Jan Tischer)

    Položka č.: 217737

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:06

    dřevoryt, 7,8 x 6,3 cm, PD značeno ve štočku KK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Spisy B. Němcové (Z knih Jožky Bati)

    Položka č.: 217738

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:09

    litografie, 9,1 x 5,4 cm, PD značeno na kameni KS, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Tvář (Ex libris RP)

    Položka č.: 218139

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:12

    zinkografie, 1981, 6,5 x 7 cm, sign. DU, ohnutý levý horní roh- poškození zasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stonehenge

    Položka č.: 218140

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:15

    suchá jehla, 7 x 10 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

    V lese (Ex libris Hubert Halk)

    Položka č.: 218141

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:18

    ocelorytiny, 8,5 x 14 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Sova (Ex libris Těhníková)

    Položka č.: 218142

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 22:21

    lept, 8 x 9,5 cm, sign. PD, 89/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)