• Michael Rittstein

    Nerovný souboj

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 15:00

    litografie, 2009, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, č. 48/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6711 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 188

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 187

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 186

    akvatinta, 1914, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled ze zahrady na Chrám sv. Víta

    Položka č.: 185

    akvatinta, 1912, 36,8 x 34,5 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 184

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mikulášský trh na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 183

    akvatinta, 35,7 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mikulášský trh na Karlově mostě

    Položka č.: 182

    akvatinta, 37,2 x 32,4 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Rybář na Seině

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Gondoly v Benátkách

    Položka č.: 179

    akvatinta, 31,2 x 40,9 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID4093 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Bukinisté

    Položka č.: 178

    akvatinta, 37,2 x 32,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Původně malíř, záhy místo malby ho zaujala grafika, které zasvětil celý život. Jeho grafické listy v této oblasti patří mezi mistrovská díla. Upoutal na sebe pozornost souborem grafických listů, lepty a litografiemi s pražskými, pařížskými …

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Studie postavy (Hospoda u Kučerů)

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    tužka, papír, 1903, 18,5 x 27,2 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Starý most Lestacade v zimě

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    barevný lept, 1909, 17 x 26 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Tavík Šimon

    (1887-1942)

    Kluziště pod Karlovým mostem

    Položka č.: 175

    lept, 1916, 14 x 15,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Ptáčník na trhu (z Verony)

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    barevný lept, 1906, 32,2 x 39,7 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID5564 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Quai d´Anjou v Paříži

    Položka č.: 173

    akvatinta, 1924, 30 x 39,5 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Quai des Grands - Augustins v Paříži

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    akvatinta, 1910, 34,8 x 44,9 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, sololit, 18 x 22,7 cm, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Charlota Piepenhagenová

    (1823-1902)

    Z Italského skicáku

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. DU Lotti Piepenhagenová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5136 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Tajemství

    Položka č.: 541

    akvarel, papír, 1988, 23,5 x 17 cm, sign. PD Benetka, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Miroslav Troup

    (1917-1993)

    Dvojice

    Položka č.: 239

    fix, mastný pastel, papír, 38,3 x 26,7 cm, sign. LD Troup, antiqari.at Radhošťská

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola No 1

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    litografie, 2000, 75 x 54 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2000, rám, autorký tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Muž a slon

    Položka č.: 120

    serigrafie, 8,2 x 5,3 cm, sign. PD ABorn, č. 65/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1977

    Položka č.: 119

    litografie, 10,5 x 40 cm, značeno na desce PD ABorn, rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Tomáš Bím

    Rozmarné léto den

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (416 €)

    litografie, 2018, 65 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, rám, č. 34/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.400 CZK (416 €)

    Poslední dražitel: ID4366 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    linoryt, 17,6 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)