Ikona

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 15:00

    malba na dřevě, 34,5 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Ullrych

    Půlnoční květ

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    olej, plátno, 1934, 18,8 x 24,5 cm, sign. PD B. Ullrych 34, nalepeno na papíře, papír vzadu popsán autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, plátno, 20,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych , při okrajích otřepené plátno a poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání v řece

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    olej, plátno, 1931, 21 x 26 cm, sign LD B. Ullrych 31, lehce otřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ranní toaleta

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, papír, karton, 1939, 21,5 x 27 cm, sign. PLD B. Ullrych 1939, při horním okraji mírně otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský půlakt

    Položka č.: 259

    olej, plátno, 29,5 x 22,5 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID3741 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 258

    olej, papír, 1944, 73 x 46,5 cm, sign. PD B. Ullrych 44, papír při okrajích poškozený, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky za jízdy

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    olej, plátno, 1932, 24,5 x 19,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1932, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Obličejová maska, Gabun

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    kolorované dřevo, 20. století, v. 29 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Obličejová maska, Nigérie

    Položka č.: 255

    patinované dřevo, 20. století, v. 33,5 cm, v levé části dřevo prasklé, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Obličejová maska Okuyi, Punu, Gabun

    Položka č.: 254

    kolorované dřevo, 20. století, v. 30 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Obličejová kifwebe, Songye, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 253

    kolorované dřevo, 20. století, v. 37,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Položka č.: 252

    kolorované dřevo, 20. století, v. 39 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

  • Jan Ságl

    Položka č.: 251

    barevná fotografie, 41 x 57,4 cm, sign. PD Jan Ságl, rám, Antikvariát Dlážděná, Jan Ságl, nar. 1942 v Humpolci, fotografuje od r.1957, od r.1965 jako nezávislý fotograf, od r.1979 se zajímá výhradně o barevnou fotografii, zejména o tematizaci světla, od 80.let publikuje ve světovém tisku (např. Geo,…

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Dům

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 58 x 45 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Noční město II.

    Položka č.: 248

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1970, 58,2 x 48,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Rypadlo

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1980, 58,7 x 39,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Postupa

    Koleno

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    bromostříbrná fotografie, 59,5 x 49,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Antonín Vodák

    Koruny

    Položka č.: 245

    bromostříbrná fotografie, 57 x 47 cm, sign. PD Vodák, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Antonín Vodák

    Zátiší II.

    Položka č.: 244

    bromostříbrná fotografie, 58 x 44 cm, sign. PD Vodák, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Antonín Vodák

    Položka č.: 243

    bromostříbrná fotografie, 1977, 57,8 x 38 cm, sign. PD Vodák, značeno na zadní straně autorským razítkem razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Božena Sudková u okna ateliéru

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    fotografický kontakt, 9,4 x 14,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Tomáš Kubíček (Kentaur na lovu)

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    dřevoryt, 9 x 11 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ivan Kozel

    Položka č.: 240

    dřevoryt, 8,5 x 9 cm, sign. PD. Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    Položka č.: 239

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ing. Kratochvíl

    Položka č.: 238

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce ohnutý pravý dolní roh, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Z poroby ukázals nám cestu (Úvaha nad koncem epochy)

    Položka č.: 237

    dřevoryt, 12 x 7,5 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, č. 47/80, grafický list součástí Úvahy nad koncem epochy z prosince 1999, připsáno věnování Františkovi 22. 9. 2012, na papíře tmavé skvrny, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Položka č.: 236

    dřevoryt, 24,5 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 21/80, lehce zažloutlý papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Poslední dražitel: ID6130 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Loď

    Položka č.: 235

    kombinovaná technika, keramika, dřevo, v. 38 cm, mírně poškozeno, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova