• Karel Štika

    (1898-1975)

    Tiskárna

    Položka č.: 220342

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:13

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Doly

    Položka č.: 220347

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Folklorní motiv

    Položka č.: 220349

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:15

    dřevoryt, 1968, 27 x 13 cm, sign. PD J. Mádlo 68, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Divizna

    Položka č.: 220350

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:16

    lept, 24 x 9,7 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Dvojice

    Položka č.: 220352

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:17

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vítězslav Nezval

    Položka č.: 220355

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:18

    dřevořez, 21,5 x 18,5 cm, sign. PD MFlorian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Mojžíš

    Položka č.: 220362

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:19

    lept, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Sfinga

    Položka č.: 220363

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:20

    lept, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:21

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Milenci při úplňku

    Položka č.: 220365

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:22

    litografie, 1947, 24 x 17 cm, sign. PD J. Mádlo 1947, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 220366

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:23

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Stravinskij

    Položka č.: 220367

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:24

    litografie, 1977, 23 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    Položka č.: 220369

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:25

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Věž

    Položka č.: 220370

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:26

    linoryt, 1975, 19 x 12,8 cm, sign. LD Jemelková 75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    U okna

    Položka č.: 220371

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:27

    linoryt, 1970, 14,3 x 12,5 cm, sign. DU Jemelková 70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Krejčová

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Pocta Baudelairovi

    Položka č.: 221165

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:29

    litografie, 1989, 31,7 x 48,4 cm, sign. PD Liesler 1989, pasparta, č. 53/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jan Konůpek

    Noční scéna

    Položka č.: 221219

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:30

    uhel, pastel, papír, 29 x 21,5 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:31

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Partie z Brdských hor

    Položka č.: 221371

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:32

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Aleš Lamr

    Fragmenty

    Položka č.: 221433

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:33

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Igor Piačka

    Anděl

    Položka č.: 221443

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:34

    lept, 2008, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Igor Piačka 2008, č. 41/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Suchý

    Spánek

    Položka č.: 221446

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:35

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamila Ženatá

    Stromy

    Položka č.: 221448

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:36

    litografie, 16,3 x 25,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 62/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zuzana Skalníková

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 221467

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:37

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Zdeněk Mézl

    Josephus II.

    Položka č.: 221667

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:38

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žena na oslu

    Položka č.: 221686

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:39

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 221729

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:40

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 221730

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:41

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Zdolávání hradeb

    Položka č.: 221732

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 14:42

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)