• Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Konopiště

    Položka č.: 234941

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:46

    litografie, 1970, 62,8 x 41 cm, sign. PD Mahrla70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zima v pošumaví

    Položka č.: 234942

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:48

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Pahýly stromů

    Položka č.: 234943

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:50

    tisk, 1931, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Šumava

    Položka č.: 234944

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:52

    tisk, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U Březníku

    Položka č.: 234945

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:54

    tisk, 1928, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Bouře

    Položka č.: 234946

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:56

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Prales

    Položka č.: 234947

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 22:58

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Prales

    Položka č.: 234948

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:00

    tisk, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Démon slatě

    Položka č.: 234949

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:02

    tisk, 1931, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922)

    Praha

    Položka č.: 234950

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:04

    serigrafie, 72 x 17,5 cm, sign. PD Herčík, č. 25/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Danilowatz

    (1877-1945)

    Lom

    Položka č.: 234951

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:06

    litografie, 39 x 49,8 cm, PD mongr. na kameni J.D., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Allan Foll

    Dřevo

    Položka č.: 234952

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:08

    litografie, 49,6 x 40 cm, sign. PD Foll, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Žena s hlavou z růží

    Položka č.: 234953

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:10

    tisk, 47,5 x 36 cm, PD značeno Dalí, MDCCXC/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Věže

    Položka č.: 234954

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:12

    pastel, papír, 1975, 72 x 50 cm, sign. PD A. Fuchs 75, při horním okraji zbytky papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Kunětická hora

    Položka č.: 234955

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:14

    litografie, 1941, 63 x 47 cm, sign. PD Ladislav Vele 1941, mírně zažloutlý papír, při okrajích zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Allan Foll

    Kaktusy

    Položka č.: 234956

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 23:16

    litografie, 51,3 x 40 cm, sign. PD, č. 17/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina

    Položka č.: 135094

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:00

    olej, plátno, 1938, 85 x 65 cm, sign. PD J. Jílek 38, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:05

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Poliánová

    (1954)

    Hlava

    Položka č.: 139336

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:10

    olej, sololit, 2000, 46 x 55 cm, sign. vzadu M. Poliánová, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:15

    akvarel, karton, 1947, 44 x 62 cm, sign. LD Němeček 47, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    Položka č.: 180249

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:20

    glazovaná keramika, 9 x 6,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    Položka č.: 180250

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:25

    glazovaná keramika, 9 x 6,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    ...a starosti nechte koňovi! (PF 1981)

    Položka č.: 180251

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:30

    glazovaná keramika, 11 x 8 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Bůžek (PF 1978)

    Položka č.: 180252

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:35

    glazovaná keramika, 15,5 x 9,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:40

    glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180254

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:45

    glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Váza s květinou

    Položka č.: 180255

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:50

    glazovaná keramika, 12 x 7 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Silák (PF 1979)

    Položka č.: 180260

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 10:55

    glazovaná keramika, 11,5 x 10 cm, uprostřed zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Četník (PF 1976)

    Položka č.: 180261

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 11:00

    glazovaná keramika, 11,5 x 7,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Krajina

    Položka č.: 198626

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 11:05

    olej, překližka, 29 x 41 cm, sign. PD VPučelík, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook