• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:39

    olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karolinum Praha

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:40

    olej, karton, 11 x 21,5 cm, sign. PD J.Dlabal, karton na zadní straně potišrěný, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na hřbitov

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:41

    olej, papír, 14,5 x 10,5 cm, sign. LD J.Dlabal, pravý horní roh lehce ohnutý, spodní strana nepatrně natžená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské panorama

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:42

    olej, pevný papír, 16,5 x 8 cm, sign. LD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hřbitov

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:43

    olej, plátno, 10,5 x 15 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:44

    olej, karton, 14,5 x 21 cm, sign. LD J.Dlabal, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 225

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:46

    olej, plátno, 15 x 10,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Rozdělov - Třída čsl. armády

    Položka č.: 224

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:47

    škrábaná křída, papír, 10 x 15,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 37, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Okoř

    Položka č.: 223

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:48

    škrábaná křída, papír, 10 x 13,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 36, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Budeč

    Položka č.: 222

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:49

    škrábaná křída, papír, 10 x 14 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 35, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:50

    lept, 1911, 16,3 x 17,7 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Holan

    (1893-1953)

    Praha s Karlovým mostem

    Položka č.: 219

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:52

    litografie, 1951, 33 x 50,5 cm, sign. PD K. Holan 1951, rám, č. 265/500, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:53

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 217

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:55

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 215

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:56

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Podskalí - Emauzy

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:57

    lept, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Hlavsa, rám, z cyklu Stará zasněžená Praha v noci za svitu měsíce před I. Světovou válkou, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Josef Bauer

    (1886-?)

    Zimní Praha

    Položka č.: 213

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:58

    lept, 17 x 16 cm, sign. LD JBauer, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Koubek

    (1896-1940)

    Brněnský dóm Petrov

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 18:59

    dřevoryt, 1928, 24 x 17,5 cm, sign. PD K. Koubek, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Chalupa

    (1828-1887)

    Nádraží dráhy Františka Josefa v Praze

    Položka č.: 211

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:00

    kolorovaná mědirytina, 15,8 x 23,2 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Liebrekes

    Pohled ze Štvanice k mostu císaře Františka Josefa a k Hradčanům

    Položka č.: 210

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:01

    kolorovaná mědirytina, 16,4 x 24,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Nové město Pražské roku 1650

    Položka č.: 209

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:02

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 29,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • U. Halbreiter

    Před chrámem Božího hrobu

    Položka č.: 208

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:03

    zinkografie, 19,2 x 11,8 cm, provedl H. Bruch, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • U. Halbreiter

    Chrám Božího hrobu

    Položka č.: 207

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:04

    zinkografie, 19 x 11,8 cm, provedl H. Bruch, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hora Tábor

    Položka č.: 206

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:05

    kolorovaná mědirytina, 12 x 18,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrobky v údolí Josaphat

    Položka č.: 205

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:06

    kolorovaná mědirytina, 12,2 x 19 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludwig Rohbock

    (1824-1893)

    Komárno od písečných hor

    Položka č.: 204

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:07

    mědirytina, 12,5 x 17,8 cm, vyryl J. Riegel, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Cheb

    Položka č.: 203

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:08

    mědirytina, 10,8 x 16,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 202

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:09

    kolorovaná mědirytina, 8,3 x 12,5 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Lázně v Teplicích

    Položka č.: 201

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 19:10

    mědirytina, 8,4 x 11,8 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)