• Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Diam

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    serigrafie, 1988, 59 x 52 cm, sign. PD Vasarely, č. 138/250

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Panorama Pražského hradu

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    olej, plátno, 75 x 115 cm, sign. PD Jaroslav Šetelík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Igor Georgijevi Izvjekov

    (1965-2007)

    Chalupy

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Izvekov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Max Horte

    (1865-?)

    Capri

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    olej, plátno, 1901, 62 x 86 cm, sign. PD M. Horte 1901, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Éduard Cremieux

    (1856-1944)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, dřevo, 24 x 32,5 cm, sign. PD Ed. Cremieux, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Neznámý autor (ruská škola)

    Portrét ženy

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, dřevotříska, (30. léta), 35,7 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Multrus

    (1898-1957)

    Odpočinek

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, sololit, 32 x 40,8 cm, sign. PD Multrus, figurativní sociálně laděná práce známého pražského malíře, v níž se plně projevují charakteristické rysy autorovy tvorby: obdiv ke starým mistrům a tlumenější barevnost, konzultováno s Dr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy na…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Antonín Jelínek

    Dívčí půlakt

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    olej, plátno, 97 x 77 cm, sign. PD F. A. Jelínek, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, 2 pol. 19. století, 51 x 63 cm, rám, krakelováno, restaurováno, rentoilováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Václav Kozák

    (1889-1969)

    Pražský trh

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    olej, plátno, 70 x 75 cm, sign. PD V. Kozák, rám, na rámu drobné oděrky. V. Kozák studoval u prof. F. Engelmüllera a poté v Mnichově a Vídni, odkud si odnesl expresivní poučení patrné i na tomto obraze., antiqari.at Radhošťská, soukromé studium v malířské škole F. Engelmüllera v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surreálný objekt

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    tempera, airbrush, dekalk, papír, 1985, 20 x 15 cm, sign. PD Istler, rám, typická tajuplná práce významného představitele českého surrealismu, která navazuje na autorovy fantomy vznášející se v pusté krajině, jejichž vyobrazení se autor věnoval především ve válečných letech a poprvé je reprodukoval …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    monotyp, 1944, 22 x 25 cm, sign. DU Istler 44, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    litografie, 1960, 52,8 x 40 cm, sign. PD Istler 60, č. XIV., kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na mezinárodním poli …

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surrealistická kompozice (Tvář)

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    suchá jehla, 1943, 26 x 16,6 cm, sign. DU Istler 43, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surrealistická kompozice I.

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    lept, měkký kryt, 1944, 14,5 x 16,6 cm, sign. DU Istler 44, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Vegetace I.

    Položka č.: 198

    suchá jehla, 1944, 15 x 17 cm, sign. PD Istler 44, rám, č. II- 1/5, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Vegetace II.

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    suchá jehla, 1944, 10 x 14 cm, sign. DU Istler 44, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surrealistická figura II.

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    lept, 1945, 15,5 x 12 cm, sign. PD Istler 45, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Abstraktní kompozice 1.

    Položka č.: 195

    dřevořez, 1946, 16 x 15 cm, sign. DU Istler 46, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surrealitstická figura 1

    Položka č.: 194

    lept, 1945, 16 x 11,5 cm, sign. DU Istler 45, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Abstraktní kompozice II.

    Položka č.: 193

    bar. lept, 4,5 x 8,5 cm, sign. PD Istler, rám, č. 11/50, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Surrealistická kompozice II.

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    dřevoryt, 1945, 13,5 x 10,5 cm, sign. DU Istler 45, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Přizrak na pobřeží

    Položka č.: 191

    dřevoryt, 1945, 13,5 x 11 cm, sign. PD Istler 45, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Ptáci

    Položka č.: 190

    lept s akvantitou, 1947, 15,5 x 10,5 cm, sign. DU Istler 47, rám, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

  • Barbara Klemm

    (1939)

    Václav Havel

    Položka č.: 206

    bromostříbrná fotografie, 39,4 x 29 (40,3 x 29,9) cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Milton H. Greene

    (1922-1985)

    Marilyn Monroe Rodeo

    Položka č.: 205

    ink-jet print, 1956/2003, 63,5 x 93,5 (75 x 105) cm, sign. na zadní straně synem autora Joshua Greene, zhotoveno z pův. negativu v počtu 15-20ks synem autora 14. 3. 2003, tištěno technikou ink-jet print na papíře Hahnemühle Albrecht Dürer, na zadní straně značeno autentizačním razítkem , Antikvariát…

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Struktura

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    fokalk, 1945, 38 x 27 cm, sign. vzadu ve výřezu Istler 1945, rám, na rámu drobné oděrky, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Zátiší s hroznem vína

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    kombinovaná technika kvaš a kresba, 23 x 29 cm, sign. DU Tichý, rám, Tichý je považován za přední osobnost české výtvarné avantgardy 40. let 20. století. Přesto, že jeho tematický i výrazový rejstřík je velice bohatý – zátiší, motivy městské krajiny, portréty (například démonický portrét Paganiniho)…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Karta se obrací

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 240.000 CZK (9.600 €)

    olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. LD Saudek, rám, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové tvůrce. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na české výtvarné scéně zjevením. V autor…

    Aktuální cena: 240.000 CZK (9.600 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Vesnička

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    olej, karton, kolem r. 1940, 33 x 49,5 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, signováno z rodinné kolekce, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)