• Joh. Poppel

    (1807-1882)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:16

    mědirytina, 15,7 x 11,3 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Berger

    (1928)

    Krkonoše - Kozí hřbety

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:18

    litografie, 23 x 39,5 cm, sign. PD J. Berger, č. 63/200, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • W. Gause

    Karlovy Vary

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:20

    fotorytina, 33,7 x 23,8 cm, PD značeno W. Gause 95, photogravure R. Paulussen, Wien, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:22

    fotorytina, 1895, 33,7 x 23,8 cm, PD značeno W. Gause 95, photogravure R. Paulussen, Wien, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:24

    fotorytina, 1895, 33,7 x 23,8 cm, PD značeno W. Gause 95, photogravure R. Paulussen, Wien, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:26

    fotorytina, 1896, 33,7 x 23,8 cm, PD značeno W. Gause 96, photogravure R. Paulussen, Wien, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Musil

    České Budějovice

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:28

    tužka, uhel, kvaš, papír, 52,2 x 41,2 cm, sign. PD K. Musil, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Petrov

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:30

    kvaš, papír, 35 x 53 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oscar Schmidt

    (1908-1982)

    Most

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:32

    štětcová kresba tuší, 40,5 x 55 cm, sign. DU Schmidt, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:34

    akryl, sololit, 61 x 47 cm, sign. PD Císař, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Malý

    Večerní Slapy

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:36

    pastel, papír, 1976, 40 x 60 cm, sign. LD Jiří Malý 76, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Bohuš Jágr

    (1907-?)

    Praděd

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:38

    dřevoryt, 1945, 25,8 x 21,7 cm, sign. PD Bohuš Jágr 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Jaroslav Sýs

    Stříbro

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:40

    lept, 21,8 x 17,5 cm, sign. PD Jaroslav Sýs, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

    Říp

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:42

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 21, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Vrchlabí

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:44

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 1, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Liberec

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:46

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 13, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Teplice

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:48

    litografie, 9,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Říp od západu

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:50

    dřevoryt, 24,5 x 29 cm, sign. PD Arno Nauman, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:52

    mědirytina, 10,3 x 15,2 cm, vyryl Ch. Rosée, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Pavlica

    Strážnice

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:54

    litografie, 11,3 x 15 cm, sign. PD Pavlica, č. 13/60

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Krajina z Posázaví

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:56

    kvaš, papír, 1972, 30 x 41 cm, sign. PD Věroslav Bergr 72, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Týnský chrám

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 21:58

    lept, 31,2 x 24,5 cm, sign. PD Arno Nauman, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený, lehce poškozený papír, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • E. Nemécek

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:00

    tisk, akvarel, 17,3 x 24,7 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:02

    tisk, akvarel, 18 x 25 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:04

    litografie, 1975, 22,7 x 57,2 cm, sign. PD A. Fuchs 75, č. 62/80, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 93

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:06

    litografie, 36,2 x 28 cm, sign. PD A. Pitrmann , při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skála (Husince u Prahy)

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:08

    kvaš, papír, 34 x 43 cm, sign. vzadu B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:10

    litografie, 1949, 39 x 30,7 cm, sign. PD Viktor Stretti, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předsed…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Chrám v Pelhřimově

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:12

    lept, 48,5 x 36,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, č. 27, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Liberec

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:14

    dřevoryt, 29,5 x 46,8 cm, sign. PD Vik, rám, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)