• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náměsíčná

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Modlící se děvče

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    uhel, papír, 1899, 58 x 44 cm, sign. PD LKuba, rám, oboustranná kresba, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s lebkou

    Položka č.: 366

    uhel, papír, 1899, 48 x 26 cm, sign. PD Mnichov 1899 LKuba, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Sedící muž na zemi

    Položka č.: 367

    uhel, papír, 1895, 28,5 x 37 cm, sign. PD LKuba Paříž 1895, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Malý čtenář

    Položka č.: 368

    uhel, papír, 1916, 55 x 40 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se zaťatými pěstmi

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    křída, papír, 1900, 36,5 x 22 cm, sign. PD LKuba 1900 Mnichov, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hoch poslouchá Moravčiny pohádky

    Položka č.: 370

    uhel, papír, 1908, 48 x 40,5 cm, sign. LD LKuba, rám, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    akvarel, tužka, papír, 1890, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD leden 90 Kuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Úvaha

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    křída, papír, 1899, 47 x 23 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mužský akt s předpaženou levicí

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    uhel, papír, 1902, 62 x 47 cm, sign. PD LKuba, Mnichov, rám, vzadu: Akt ženy, 58 x 30, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s nohou na stoličce

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    uhel, papír, 1894, 41,5 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž, rám, vzadu kresba úhlem: název - Záda, 26 x 36, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s plnovousem

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    uhel, papír, 1894, 45 x 22 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu studie ženského sedícího aktu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Žena se založenýma rukama

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    uhel, papír, 1915, 54,3 x 36,8 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s rukama ve vlasech

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    uhel, papír, 1894, 46 x 21,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chlapec matce na klíně

    Položka č.: 378

    uhel, papír, 1909, 54 x 43 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Matka s chlapcem čtou

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    uhel, papír, 1915, 57,5 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Marek Beck

    Surrealistická krajina

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, plátno, 2007, 80 x 60 cm, sign. PD Marek Beck 07, klínový rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alena Beldová

    Večerní pobřeží (Bretaň)

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, plátno, 2004, 45 x 85 cm, sign. PD A. Bel 04

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Pavel Dvořák (Jech)

    Žít na devítce - trefa do světlého

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, sololit, reliéf, 82,3 x 51,7 cm, sign. PD Jech, rám , vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Gebauer

    Výlet

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    olej, plátno, 1982, 55,1 x 66 cm, sign. DU Gebauer 82, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Vodníkovo poselství

    Položka č.: 384

    akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD Bob H 2018, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Současnost

    Položka č.: 385

    email, papír (airbrush, kaligrafická malba), 1999, 62,5 x 45 cm, sign. PD Bob H 99, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Jan Jüngling

    Taxis

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    olej, plátno, 2014, 75 x 55 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Linda Lišková

    (1924)

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 388

    olej, karton, 70 x 50 cm, sign. PD L. Lišková, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 389

    akryl, karton, 15 x 23 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    olej, plátno, 1998, 44,5 x 64,6 cm, sign. vzadu Mědílek 1998, rám, na rámu drobné oděrky. Obraz dokládá proměnu Mědílkova stylu směrem k téměř metafyzickému prázdnu, ke kterému došel právě v roce 1998. Oproti předchozímu období, kdy kladl důraz na světlo a také nebe, na němž se světelný děj odehrává…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jiří Michálek

    Klaun s trubkou

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, sololit, 2003, 31 x 25,3 cm, sign. LD Michálek 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Michálek

    Klaunův sen

    Položka č.: 392

    olej, sololit, 2003, 33 x 37,5 cm, sign. PD Michálek 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Kateřina Miler

    Krtek s hořci

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    kvaš, papír, 2013, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2013

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)