Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Ikona Bohorodičky

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:00

    malba na dřevě, 19. století, 35,6 x 31,3 cm, ikona Bohorodičky zobrazuje tzv. typ Panny Marie Kazaňské, která je doprovázena archanděly Michaelem a Gabrielem. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pravoslavná ikona

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:01

    malba na dřevě, pol. 19. století, 35,8 x 31,5 cm, ikona zobrazje dvanáct nejdůležitějších pravoslavných svátků s ústřením motivem Krista v předpeklí, který osvobozuje starozákonní spravedlivé a Adama s Evou. Scénu lemuje vyobrazení dvanácti scén převážně mariánské a kristologické ikonografie. Jednot…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:39

    art protis, 65 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Modrá váza

    Položka č.: 777

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:40

    sklo, výška 50 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pakůň

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:53

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bez názvu

    Položka č.: 798

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:01

    olej, sololit, 18 x 22,7 cm, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jarní potok (ze Znojemska)

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:02

    olej, sololit, 56 x 83 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květinové zátiší

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:03

    olej, plátno, karton, 67 x 47 cm, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Múzy

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:04

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:05

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zástupy šílených

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:17

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt ženy

    Položka č.: 936

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:19

    lept, 33,5 x 22 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na paíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dekorativní tykev

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    tykev, reliéfní řezba, pásy s obchodními a vojenskými výjevy, 1878, d. 48 cm, nápis: ANO DE 1878 FRUTO SOY DEL ARBOL DE SERVICIOS MI OBJETO DICHOSO ES // SOLAMENTE DEDICADO PARA EL USO DE D. BONIFACIO LOPEZI, vlasová trhlina

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Šlechtic

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plech, 34 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Svatá rodina

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na plechu, 34 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Marie s Ježíškem

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na plechu, 34 x 26 cm, malba , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Umučení sv. Sixta

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, kolem 18. století, 93 x 70,5 cm, rám, Sixtus II. byl zvolen do papežského úřadu v roce 257, tedy v době, kdy císař Valerianus tvrdě stíhal všechny rané křesťany. Za Sixtovy vlády se podařilo urovnat spory s africkou i východní církví. Ač se v Římě ukrýval na pohřebišti poblíž dnes znám…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ikona - Madona

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na dřevě, 17. - 18. století, 44,3 x 36,3 cm, velmi zdařilá malba Panny Marie s Kristem v původním stavu, přetřená pozdější metalickou olifou a doplněna biskupovými přípisy. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ikona - Pokrov přesvaté Bohorodice

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na dřevě, pol. 19. století, 40 x 34,5 cm, ikona zobrazuje svátek Přesvaté Bohorodice Ochránkyně, který je jedním z velkých svátků řeckokatolické a pravoslavné církve. Svátek byl zaveden na základě zjevení Bohorodice svatému Ondřeji Konstantipoloskému v polovině 10. století. Bohorodice se zjevi…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ikona - Svatý Mikuláš

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    malba na dřevě, pol. 19. století, 26,5 x 23 cm, ikona vyobrazuje ústřední postavu sv. Mikuláše v doprovodu dvou světců s přípisy. Malba vykazuje prvky byzantského stylu. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Diego Velazquez - Venušina toaleta

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, sololit, 55 x 78 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    …a užasla nad tím co viděla.

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 19 x 19,5 cm, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Busta

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    patinovaná sádra (měď), 24 x 24 x 10 cm, na zadní straně značeno 3III, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook