Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Eva Šimšíková

    Tři muži v kloboukách

    Položka č.: 268906

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:34

    olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)

    Položka č.: 277910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:35

    monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Lesní divadlo

    Položka č.: 262011

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:36

    pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Cesta III.

    Položka č.: 244844

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:37

    tužka, papír, 2004, 80 x 57 cm, sign. PD J. Tichý 2004, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Vzpomínka

    Položka č.: 162824

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:38

    tužka, papír, 1997, 86,5 x 62,5 cm, sign. PD J. Tichý 97, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Kamarádi, nic vepřového nám není cizí

    Položka č.: 257156

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:39

    tempera, pastel, papír, 2012, 29,7 x 21 cm, sign. PD Mirka 2012, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Vót těchníka!

    Položka č.: 257149

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:40

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2009, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2009, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Zdravý rozum

    Položka č.: 221128

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:41

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Mladočechové

    Položka č.: 221127

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:42

    koláž, akvarel, tempera, papír, 2010, 34,2 x 24,5 cm, sign. DU Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Poznej sebe sama

    Položka č.: 217747

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:43

    kombinovaná technika, papír, 2003, 15,7 x 14 cm, sign. DU Mirka 2001

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Život škodí zdraví

    Položka č.: 217746

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:44

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 17,3 x 12,5 cm, sign. DU Mirka 2003

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Strejček osud

    Položka č.: 215794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:45

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 28,2 x 20,7 cm, sign. PD Mirka 2001, 32/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Vepřové na houbách

    Položka č.: 263706

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:46

    kombinovaná technika, papír, 2012, 42 x 29,7 cm, monogr. PD M 2012, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Motýl

    Položka č.: 267295

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:47

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2005, 21 x 29,6 cm, sign. DU Mirka 2005, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 281818

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:48

    olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Vrba

    Bez názvu

    Položka č.: 205084

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:49

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vrba

    Bez názvu

    Položka č.: 205082

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:50

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vrba

    Bez názvu

    Položka č.: 205081

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:51

    olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 278312

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:52

    tuš, papír, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 278311

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:53

    tuš, papír, 1968, 29 x 21 cm, sign. PD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Zlámal

    (1884-1966)

    Děvče u rozkvetlého keře

    Položka č.: 281811

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:54

    olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Bohman

    Dívka

    Položka č.: 281847

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:00

    tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Tkadlena

    Položka č.: 281820

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:01

    tužka, papír, 34 x 24 cm, sign. PD A. Čermáková, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dostál

    Zasněná

    Položka č.: 206269

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:02

    tužka, papír, 1974, 27 x 20 cm, sign. PD Dostál 1974, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Krejčík

    Lidé u hradeb

    Položka č.: 281821

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:03

    tuš, papír, 1939, 24,5 x 16,3 cm, sign. LD Krejčík, monog. LD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Krejčík

    Pražské střechy

    Položka č.: 234197

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:04

    uhel, papír, 1939, 24,3 x 16,2 cm, sign. LD Krejčík, monog. PD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista KN

    Výcvik

    Položka č.: 203867

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:05

    tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Věž

    Položka č.: 206287

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:06

    fix, papír, 1978, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pane továrníku..

    Položka č.: 281823

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:07

    tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beduín

    Položka č.: 274420

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:08

    akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook